Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Materiały budowlane
Budokrusz S.A. budokrusz s.a.
Budokrusz jest przedsiębiorstwem, który działa już od 1990 r. Towary, które oferuje to na przykład: beton towarowy, kostka brukowa, a także oprzyrządowanie kanalizacyjne.
budtrans.com budtrans.com
Okna, drzwi, fasady i rolety to kluczowe filary działalności, jaką od 13 lat świadczy Budtrans, swoje usługi realizując na terenie kraju oraz zagranicą. Jako autoryzowany przedstawiciel firmy Schüco, oferujemy wysoką jakość materiałów.
Budujesz.pl Sp. z o.o. internetowy sklep budowlany
Sprawdź nasz sklep. Jeśli chodzi o branżę remontowo-budowlaną trzeba przyznać, że dysponujemy kompleksowym zestawieniem produktów, które dopasujesz z łatwością i błyskawicznie do swojego zapotrzebowania.
BUDVAR Centrum S.A. stolarka z pcv
Biuro Handlowe firmy Budvar oferuje Państwu profesjonalne usługi sprzedaży stolarki okiennej i drzwiowej w regionie łódzkim. Zajmujemy się sprzedażą okien i drzwi wykonanych z drewna, PCV lub aluminium.
BUFMAX bufmax
Śruby nierdzewne i kwasoodporne, liny, łańcuchy, nity, nitonakrętki, nitownice, wiertła, grill nierdzewny, zawiesie do huśtawki, nakrętki, podkładki, osprzęt żeglarski
Caro P.P.U.H. piasek na podsypkę
Sortownia Żwiru Caro to firma z Dąbrowy, która oferuje kruszywa i usługi budowlane. Nasze produkty spełniają Polską Normę Jakości. W 3 oddziałach trwa produkcja piasków, kruszyw sortowanych i pospółek. Dostawa materiałów jest możliwa naszym transportem.
Carrea Płytki Podłogowe Drewnopodobne carrea płytki podłogowe drewnopodobne
Jeśli poszukujesz płytek ceramicznych, armatury sanitarnej oraz ceramiki o najznakomitszej jakości, to świetnie trafiłeś! Nasza firma Carrea z dużym zadowoleniem chce przedstawić swoją ofertę.
Cartel Color tani internetowy sklep budowlany
Ofertę sklepu internetowego Cartel Color stanowią markowe, ale tanie artykuły budowlane, np. farby, tynki, płyty gipsowo-kartonowe.
Cegart cegła klinkierowa, płytki z cegły
Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją cegieł i płytek stosowanych do dekoracji wnętrz oraz elewacji budynków.
Cegielnia Dąbrówka cegły licowe
Myślisz o płytkach elewacyjnych i zastanawiasz się nad tym, jaka oferta jest najlepsza? Jeżeli nie znasz jeszcze naszych propozycji, jak najszybciej nadrób zaległości.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl