Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Materiały budowlane
Budeks eTapety - Tapety na Ścianę budeks etapety - tapety na ścianę
ETapety to rodzinna firma, która działa od 1997 roku, zapewniając swoim kontrahentom całkowitą obsługę w ramach dostawy najwyższej jakości tapet ściennych, fototapet, a również oklein samoprzylepnych i chemii – klejów do tapet
Budmal-Art budmal-art
Budmal-Art. Sp. z o. o. powstała w 1992 roku i jest autoryzowanym dealerem firm zajmujących się wystrojem wnętrz.
Budokrusz S.A. budokrusz s.a.
Budokrusz jest przedsiębiorstwem, który działa już od 1990 r. Towary, które oferuje to na przykład: beton towarowy, kostka brukowa, a także oprzyrządowanie kanalizacyjne.
budtrans.com budtrans.com
Okna, drzwi, fasady i rolety to kluczowe filary działalności, jaką od 13 lat świadczy Budtrans, swoje usługi realizując na terenie kraju oraz zagranicą. Jako autoryzowany przedstawiciel firmy Schüco, oferujemy wysoką jakość materiałów.
Budujesz.pl Sp. z o.o. internetowy sklep budowlany
Sprawdź nasz sklep. Jeśli chodzi o branżę remontowo-budowlaną trzeba przyznać, że dysponujemy kompleksowym zestawieniem produktów, które dopasujesz z łatwością i błyskawicznie do swojego zapotrzebowania.
BUDVAR Centrum S.A. stolarka z pcv
Biuro Handlowe firmy Budvar oferuje Państwu profesjonalne usługi sprzedaży stolarki okiennej i drzwiowej w regionie łódzkim. Zajmujemy się sprzedażą okien i drzwi wykonanych z drewna, PCV lub aluminium.
BUFMAX bufmax
Śruby nierdzewne i kwasoodporne, liny, łańcuchy, nity, nitonakrętki, nitownice, wiertła, grill nierdzewny, zawiesie do huśtawki, nakrętki, podkładki, osprzęt żeglarski
Caro P.P.U.H. piasek na podsypkę
Sortownia Żwiru Caro to firma z Dąbrowy, która oferuje kruszywa i usługi budowlane. Nasze produkty spełniają Polską Normę Jakości. W 3 oddziałach trwa produkcja piasków, kruszyw sortowanych i pospółek. Dostawa materiałów jest możliwa naszym transportem.
Carrea Płytki Podłogowe Drewnopodobne carrea płytki podłogowe drewnopodobne
Jeśli poszukujesz płytek ceramicznych, armatury sanitarnej oraz ceramiki o najznakomitszej jakości, to świetnie trafiłeś! Nasza firma Carrea z dużym zadowoleniem chce przedstawić swoją ofertę.
Cartel Color tani internetowy sklep budowlany
Ofertę sklepu internetowego Cartel Color stanowią markowe, ale tanie artykuły budowlane, np. farby, tynki, płyty gipsowo-kartonowe.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl