Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Narzędzia i sprzęt budowlany
Trans-luk trans-luk
Zakres działalności obejmuje transport materiałów sypkich, usługi koparko-ładowarką CAT i HDS oraz podnośnikiem koszowym. Sprzęt, który proponujemy naszym Klientom każdorazowo jest ściśle dobrany pod ich bieżące potrzeby.
Trex Hal trex hal - samochody ciężarowe, transport, maszyny budowlane, roboty ziemne, roboty rozbiórkowe, budowlane
Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe TREX HAL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością istnieje od 1994 roku. Powstała po restrukturyzacji kopalni "Chwałowice"
UltraPras giętarka do profili
Oferujemy Państwu Polskie maszyny do przemysłu, nasze maszyny mają za zadanie wspomagać procesy produkcyjne w Państwa firmach. Główną gałęzią naszej firmy jest projektowanie oraz dystrybucja maszyn produkowanych przez sakomet.
Usługi Dźwigowe ROM-18 Piekarski usługi dźwigowe rom-18 piekarski
Firma ROM-18 działa w usługach dźwigowych, specjalizując się w wynajmie dźwigu 18 tonowego z pełną obsługa operatorską. Podejmujemy się różnorodnych prac, według potrzeb i wymagań klienta, do których niezbędne jest wykorzystanie dźwigu samojezdnego.
Usługi podnośnikiem koszowym budowa linii energetycznych
Jesteśmy firmą pracującą w zakresie robót na wysokościach na terenie Poznania i Swarzędza. Nasza flota składa się z różnego rodzaju maszyn, które posiadają naturalnie wszystkie niezbędne dopuszczenia i badania techniczne.
VentArs Sp. z o. o. klimatyzacja
Firma VentArs działa w branży technik HVAC. Nasi specjaliści zajmują się doborem, montażem oraz wdrożeniami instalacji grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.
Ventia Sp. z o.o. centrale wentylacyjne komfovent
Firma Ventia zajmuje się dostarczaniem sprawdzonych rozwiązań w zakresie wentylacji i klimatyzacji. Nasi specjaliści oferują Państwu wysoką jakość produktów oraz obsługi.
Volpex volpex
Nasza firma zajmujące się produkcją, dystrybucją i sprzedażą elementów wyposażenia warsztatów i zakładów.
Wamasz wamasz
Przedsiębiorstwo Wamasz zajmuje się dystrybucją elektrycznych układów napędowych takich, jak silniki wielobiegunowe, kołnierzowo-łapowe, jak i silniki do pracy w podwyższonej temperaturze.
WŁOCH Grupa Inżynieryjna włoch grupa inżynieryjna
Od 1999 roku działamy w branży Klimatyzacyjna – Pompy Ciepła – Technika Grzewcza. Oferując doradztwo, projektowanie, sprzedaż oraz serwis i montaż urządzeń związanych z Klimatyzacją, Pompami Ciepła, Techniką Grzewczą oraz Fotowoltaiki i Rekuperacji.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl