Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Nauka
VerbisOnline - Język polski dla obcokrajowców verbis online - szkoła języka polskiego dla cudzoziemców online
Jesteś podróżnikiem i Twoim celem stała się Polska? Chcesz chodzić na lekcje polskiego? Serdecznie zapraszamy do szkoły językowej Verbis Online, która przygotowuje zajęcia w małych grupach, aby dać gwarancję wysokiego standardu nauczania.
vrtraining.eu vrtraining.eu
Komunikacja interpersonalna, współpraca w zespole i międzydziałowa, budowanie zespołu (Team Building), relacji i zaufania, a ponadto analiza danych i rozwiązywanie problemów to raptem niektóre ze szkoleń, jakie oferuje firma VR Training z Olsztyna.
Warszawska Grupa Szkoleniowo - Doradcza warszawska grupa szkoleniowo - doradcza
Firma zajmuje się pozyskiwaniem środków na działalność gospodarczą oraz na rozwój działalności. Realizujemy szkolenia i konsultacje biznesowe.
WEB Projekt Studio Krzysztof Pełnikowski tworzenie sklepów internetowych
Firma z Wolsztyna, ulokowana przy ul. Okrężnej 1 to specjalista w dziedzinie stron internetowych. Usługi, które świadczymy to między innymi: platformy szkoleniowe, strony internetowe, sklepy internetowe.
Wesoła Szkoła Nauki Jazdy jazdy doszkalające
Przyjmujemy Państwa na jazdy doszkalające w Warszawie, które umożliwiają odzyskanie pewności za kierownicą. Stawiamy na całkowicie bezstresowy kontakt. Rozumiemy potrzeby kierowców, którzy z różnych przyczyn dopiero po latach odświeżają prawo jazdy.
What's up? Ewelina Dagiel-Surmańska what's up? ewelina dagiel-surmańska
Nie ma jednego, prawidłowego podejścia do nauki dzieci i młodzieży – w Akademii Nauki wiemy o tym doskonale.
Wiko viko
Przedsiębiorstwo WIKO zajmuje się pomocą w pisaniu prac na studia, zapewniając wszystkim swoim klientom kompleksową radę w wybranej tematyce pracy licencjackiej, magisterskiej, czy też dyplomowej.
Wioletta Rak "Akademia Poziomkowa" Przedszkole Niepubliczne wioletta rak "akademia poziomkowa" przedszkole niepubliczne
Przedszkole pracuje przeza cały rok w dni robocze w godzinach 7:00 – 18:00 i oferuje opiekę nad dziećmi w wieku od dwóch do sześciu lat.
wktir.pl wktir.pl
W Lublinie mieści się Wojewódzki Klub Techniki i Racjonalizacji. Jest to profesjonalna organizacja naukowo-techniczna specjalizująca się w prowadzeniu szkoleń, ekspertyzach rzeczoznawców oraz poradach z zakresu prawa i informacji patentowej.
WSEZ wsez studia licencjackie z pedagogiki
Chciałabyś studiować, lecz jesteś młodą mamą i nie masz z kim zostawić dziecka? Oferta Wyższej Szkoły Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych jest przygotowana właśnie dla Ciebie.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl