Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Nauka
Eduko Wyposażenie Szkół eduko wyposażenie szkół
Eduko to firma i sklep internetowy, w którym nabyć można przyszłościowe pomoce naukowe, szkolne i edukacyjne do szkół, przedszkoli i na uczelnie.
Edulab - Dorota Kostowska ekspert od webinarów
Zapraszam firmy oraz jednostki pozarządowe do skorzystania z mojej oferty związanej z przygotowaniem ekspertów do wystąpień publicznych. Oferta obejmuje kursy wystąpienia publiczne. Ale sztuka autoprezentacji jest jedynie jedną z moich specjalności.
Edumedical Aldona Staniszewska-Mańczak edumedical aldona staniszewska-mańczak
Medycyna jest dziedziną wiedzy, w której nieustannie należy podnosić swoje kwalifikacje. My Ci w tym pomożemy! Od ponad pięciu lat prowadzimy profesjonalne kursy dla lekarzy oraz lekarzy stomatologów, poświęcone różnym aspektom ich pracy.
Edutop Sylwia Florek edutop sylwia florek
Oferujemy pomoce dydaktyczne i edukacyjne w szerokiej ofercie : plansze do biologii,modele anatomiczne,mikroskopy,preparaty,lupy,plansze do przyrody,foliogramy,kompasy,plansze do chemii. dygestoria, modele chemiczne,odczynniki chemiczne itp.
Effect Group sp. z o.o. szkolenia intrastat | logistyka | produkcja | interpersonalne
Firma szkoleniowa Effect Group zaprasza na szkolenia logistyczne m.in. zarządzanie zapasami, gospodarka magazynowa, intrastat, zarządzanie łańcuchem dostaw, negocjacje zakupowe, transport i spedycja,zmiany w prawie celnym. Zapraszamy!
Effectiva Szkoła Języków Obcych effectiva szkoła języków obcych
Effectiva Szkoła Języków Obcych zlokalizowana na terenie Orzesza. Od wielu lat prowadzi swoją działalność na terenie śląska.
Einsteinek einsteinek
Prywatne Przedszkole oraz Żłobek „Mały Einsteinek” z Krakowa zaprasza wszystkie maluchy! To tutaj Państwa pociecha może poczuć się niczym we własnym domu, a my postaramy się, aby pobyt u nas był zawsze ciekawy i edukujący
Eklektika Sp. z o.o. eklektika sp. z o.o.
Jeżeli chcesz podnieść kompetencje językowe pracowników w firmie to serdecznie zapraszamy do zdecydowania się na naszą ofertę i czerpanie z niej bardzo dużego zadowolenia i radości.
Elmol szkoła jazdy Warszawa elmol szkoła jazdy warszawa
Chcesz zdać prawo jazdy w Warszawie? Zapisz się do naszej szkoły jazdy polecanej przez wielu naszych kursantów, którzy pomyślnie zdali egzaminy.
Elsinore School of English elsinore school of english
Elsinore School of English to pierwsza szkoła językowa w Polsce, która zaczęła stosować przy nauce angielskiego metode Callana.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl