Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Nauka
CODEACADEMY Akademia programowania dla wszystkich akademia programowania dla wszystkich
CodeAcademy to akademia programowania kierowana do osób, które chcą od podstaw nauczyć się programować używając Javy. Dzięki naszej akademii czeka Cię świetlana przyszłość wiodącą duże profity i współpracę z renomowanymi firmami.
CogniMonk Monika Kirol warsztaty dla dzieci
Szukasz miejsca w Warszawie, w którym Twoje dziecko będzie mogło miło spędzić czas? Jeśli tak to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego ośrodka. Oferujemy szereg warsztatów i półkolonii, które wspomagają rozwój dzieci.
Collegium Pro Civitas collegium pro civitas
Zróżnicowana propozycja oświatowa uczelni sprawia, że coraz pokaźniejsza liczba osób decyduje się na studia podyplomowe.
Compass Consulting - szkolenia sprzedażowe, biznesowe wsparcie dla firm
Szkolenia - obejmują umiejętności biznesowe i osobiste, forma kształcenia dostosowana indywidualnie do Klienta przy zastosowaniu opracowanych przez nas technik szkoleniowych. Coaching - kompleksowa pomoc w biznesie i życiu osobistym. Zaufaj nam.
Confero konferencje
Zajmujemy się organizacją konferencji. Na naszej stronie Confero.pl szczegółowa baza obiektów konferencyjnych z zastosowaniem 32 kryteriów, m.in. umiejscowienie, ilość i gabaryty sal, możliwości rekreacyjne.
Consultrix szkolenia bhp, usługi ppoż, ocena ryzyka wrocław
Oferujemy szeroki zakres usług oraz szkoleń, między innymi usługi PPOŻ, obsługa BHP czy szkolenia kwalifikacyjne w miejscowości Wrocław.
Cracow Consulting cracow consulting
Cracow Consulting to jednostka consultingowa z wieloletnim stażem, jaka zatrudnia ekspertów pomagających innych biznesmenów w angażowaniu oraz rozliczaniu robotników.
Cross World cross world
szkolenia kadry płace szkolenia z podatków szkolenia z prawa pracy szkolenia z ubezpieczeń społecznych kursy szkolenia kursy i szkolenia szkolenia kursy
CSDD szkolenia BHP csdd instrukcja bezpieczeństwa
DECENTRUM to centrum szkoleniowo doradcze. Profilem działalności DECENTRUM jest doradztwo bhp, dbanie o higienę pracy, ochrona środowiska oraz bezpieczeństwo produktów spożywczych. Co więcej specjalizuje się w organizowaniu szkoleń bhp dla pracowników.
CSR ANIKAR pierwsza pomoc warszawa csr anikar kursy i szkolenia z pierwszej pomocy
Centrum Szkoleniowo Rehabilitacyjne ANIKAR - kursy i szkolenia z pierwszej pomocy w naszym ośrodku w Warszawie oraz na terenie całej Polski w miejscu wskazanym przez zleceniodawcę.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl