Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Żywność i używki
Kult kult - kebab gdańsk
Często będąc na mieście zastanawiamy coś zjeść. Wybór jest trudny, ponieważ oferta gastronomiczna w każdym mieście jest duża i ciągle się zwiększa. Kuchnia włoska, meksykańska, polska?
Lastrada Catering catering weselny
LaStrada Catering zapewnia profesjonalne usługi cateringowe. W firmowej ofercie występuje w szczególności: obsługa cateringowa, dostawa jedzenia oraz wypożyczalnia sprzętu cateringowego.
Lodziarnia Italiana lodziarnia italiana
Chcesz zaopatrywać się hurtowo w różne cukiernicze wyroby u jednego producenta? Sprawdź ofertę firmy Italiana (www.italiana.com.pl).
Love Pierogove - Pierogarnia Pruszcz Gdański pierogarnia pruszcz gdański
Pierogi ulepione z miłością, nadziane smakami z dzieciństwa i pachnące od samego wejścia znajdziesz w pierogarni Love Pierogove w Pruszczu Gdańskim przy ulicy Polskich Kolejarzy 7.
Mar-Wit Catering Sp. z.o.o catering
Firma MAR-WIT zajmuje się kompleksową oprawą gastronomiczną imprez firmowych oraz przyjęć prywatnych. Prowadzimy firmowe stołówki i restauracje czy stołówki szkolne.
Max Rent wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego
Firma MAX-RENT z Warszawy zajmuje się wypożyczaniem sprzętu gastronomicznego, który dostarczamy bezpośrednio do klienta. Oferujemy kompletne wyposażenie potrzebne na różnego typu imprezach.
Mazowszak Catering mazowszak catering
Mazowszak Catering Warszawa to najlepsza firma cateringowa - realizujemy cateringi dla firm oraz instytucji.
Mazowszak Catering catering
Profilem działalności firmy Mazowszak jest świadczenie usług cateringowych na terenie Warszawy oraz okolicznych miejscowości.
MIZUMI Sushi najlepsze sushi w warszawie
Mizumi Sushi to propozycja nie tylko dla miłośników dalekowschodniego jedzenia. Zachęcamy do odwiedzin również tych, którzy lubią dania lekkie i dietetyczne, oraz przyrządzone z wyłącznie świeżych składników.
MK Events Sp. z o.o. catering
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani usługami cateringowymi - Warszawa i okolice, to bardzo dobrze się składa, bo Profesjonalny Catering to najwyższa jakość.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl