Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Żywność i używki
Gabar stacja paliw
W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki zakres usług. We Wrockach, na trasie Toruń-Olsztyn prowadzimy stację paliw. U nas zakupią Państwo najwyższej jakości paliwo. Przy stacji znajduje się sklep, bar oraz agencja PKO.
GASTRO CENTER gastro center
Firma cateringowa Gastro Center kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, planujących wesela i inne rodzinne uroczystości, jak i do firm, które aranżują konferencje i spotkania biznesowe.
Gastro Center Dariusz Derela lunche
Gastro Center to profesjonalna, warszawska firma cateringowa. Zajmujemy się m. in. obsługą różnego rodzaju bankietów, konferencji, imprez plenerowych, czy przyjęć prywatnych.
Gastrodesign gastrodesign
Firma Art System od 2001 roku zajmuje się doradztwem i kompleksowym wyposażeniem kuchni, restauracji, barów i innych obiektów gastronomicznych. Oferujemy szeroki wachlarz usług w zakresie projektowania i udoskonalania Państwa lokali.
Gospoda Catering www.gospodacatering.pl
Proponujemy Wam najwyższej jakości, dopasowany do smaków naszych gości, catering warszawski. Usługi świadczymy na terenie całego województwa, dla firm i osób indywidualnych.
Gospoda Catering usługi cateringowe
Jesteśmy firmą cateringową działającą na terenie Warszawy i okolic. Dostarczamy catering na spotkania biznesowe, imprezy szkolne oraz przyjęcia rodzinne.
Gotowi Na Wszystko imprezy leona
Catering w Warszawie. Organizujemy przyjęcia domowe, imprezy firmowe, wesela, komunie, imprezy tematyczne, a nawet imprezy rozwodowe! Zleć robotę zawodowcom!
Grube Ryby malownicza restauracja kraków
Restauracja Grube Ryby to doskonałe miejsce na imprezy okolicznościowe Kraków jest na obszarze, gdzie brak tego typu restauracji. Restauracja GrubeRyby specjalizuje się aranżowaniem takich przyjęć okolicznościowych jak: komunie, wesela, chrzciny.
Grupa RSVP organizacja eventów
Nowoczesna i w pełni profesjonalna Grupa RSVP zajmuje się dostarczaniem cateringu na imprezy okolicznościowe i firmowe. Dbamy o najwyższą jakość jedzeni i obsługi, bowiem stawiamy sobie za cel pełną satysfakcję każdego z naszych klientów.
Hawełka sp. z o.o. catering
Jeśli poszukujesz ciekawego miejsca na obiad na krakowskim rynku, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Jest nim restauracja Hawełka. Oferuje ona wiele najpopularniejszych dań kuchni polskiej, w tym także staropolskich.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl