Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Chemia profesjonalna
ADS Professional ads professional
Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną chemii gospodarczej, profesjonalnych środków chemicznych, środków higieny oraz wszelkich maszyn i akcesoriów niezbędnych podczas sprzątania.
AGAPIT agapit- systemy czyszczące
- Jesteśmy do Państwa dyspozycji już od 1995 r. - Posiadamy własną ogólnopolską sieć sprzedaży i serwisu, doradzamy, szkolimy, organizujemy profesjonalne
AKNI POLSKA akni polska
Wyroby firmy Mugga są produkowane w belgijskiej firmie Jaico RDP NV. Firma działa od 25 marca 1987 i od tamtej pory wytwarza wysokiej jakości środków odstraszających insekty.
AurePio hurtownia nawozów
AurePio jest importerem soli potasowych z Białorusi i Rosji. Zajmuje się również dystrybucją nawozów azotowych, fosforowych i wieloskładnikowych. Firma obsługuje polski przemysł chemiczny oraz rolnictwo dostarczając towary hurtowo.
BEST BRAND Dawid Cywiński best brand dawid cywiński
Nasza marka specjalizuje się w dostarczaniu oraz sprzedaży hurtowej i detalicznej produktów z obszaru szybkozbywalnych dóbr. Na naszej firmowej stronie będzie na Ciebie czekało bardzo wiele produktów, które pochodzą z Anglii, Holandii i Niemiec.
Beta FH opakowania i środki czystości Gdańsk profesjonalne środki czystości i opakowania.
Naszą specjalizacją są opakowania foliowe i papierowe, nadruki na reklamówkach i torbach. Oferujemy równiwż profesjonalne środki czystości.
Bravos bravos
BRAVOS s.c. Gorzów Wlkp. Wszystko do czyszczenia, sprzątania. Prowadzimy sprzedaż urządzeń czyszczących KARCHER oraz serwis i wynajem. W sprzedaż posiadamy w sprzedaży środki utrzymania czystości, chemii samochodowej.
Cetex hurtownia cetex
Firma oferuje sól do zimowego utrzymania dróg. W swoim asortymencie posiada zarówno sól drogową luzem jak i workowaną po 50 kg i 25 kg. Firma oferuje własne zaplecze transportowe.
Clean-Med clean-med wojciech durzalski
Profesjonalne środki czystości: www.cleanmed.com.pl, www.clean-med.pl - Cif, - Pronto, - Johnson Diversey, - Vermop, - Taski, - Pramol Chemie - Maszyny do sprzątania - Maszyny szorująco zbierające,
Cleanlogis cleanlogis
Cleanlogis to autoryzowany dystrybutor artykułów Numatic, Kleen Purgatis i ETC. Jest to profesjonalne wyposażenie, jakie pozwala na utrzymanie czystości w każdym pomieszczeniu.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl