Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Rozrywka, kultura i sztuka
Euro M sp. z o.o. wspomaganie inwestorów przy promocji rozpoczęcia budowy nowego zakładu
Szukasz firmy zajmującej się organizacją i obsługą eventow? Skorzystaj renomowanej agencji eventowej Euro M, która od wielu lat świadczy wysokiej jakości usług związanych z organizacją różnego rodzaju uroczystości.
Event Collective event collective
Firma od kilkunastu lat zajmuje się aranżacją korporacyjnych warsztatów integracyjnych - warsztatów bębniarskich, wykorzystujących muzykę i elementy kultur z różnych stron świata.
EVENTSHOP Roman Machaj eventshop roman machaj
Alle Namioty to firma prężnie działająca w branży M.I.C.E. Adresatami naszej oferty są klienci prywatni, firmy, jednostki kulturalne, oświatowe itp. Obsługujemy klientów, którzy pragną zrealizować niecodzienne wydarzenie plenerowe.
EVENTSHOP Roman Machaj eventshop roman machaj
Śpiewający Fortepian to grupa profesjonalnych muzyków, którzy zdobyli bogate doświadczenie muzyczne w realizacji różnego typu imprez scenicznych. Usługi z zakresu oprawy artystycznej świadczymy na terenie całego kraju.
Everal everal
Jesteśmy agencją eventową, która od 2002 roku specjalizuje się w przygotowywaniu wydarzeń tematycznych, imprez integracyjnych i konferencji i eventów dla firm, urzędów, fundacji oraz wielu innych osób.
Evigo sp. z o.o. sp.k. informacje o kluczowych firmach
evigo.pl to wiadomości e-commerce. Serwis jest nowoczesnym źródłem gromadzącym w sobie nieograniczone ilości informacji o handlu internetowym, zarówno w kraju, Europie jak i na całym świecie.
Evtrad Events Estera Biesiada wydarzenia specjalne
Nasza agencja eventowa zajmuje się planowaniem i organizacją imprez . Obsługujemy imprezy integracyjne, biznesowe, koncerty oraz inne wydarzenia specjalne. Oferujemy usługi sprawnego zespołu, oparte na wiedzy i doświadczeniu.
Exclusive Djs Dominik Szymoniak dj i wodzirej na imprezy
Nasza agencja Exclusive DJs Dominik Szymoniak to wyjątkowe miejsce, w jakim mogą Państwo zdecydować się na obsługę audiowizualną wesela, imprez okolicznościowych, bankietów.
Exitmania Escape Room Rzeszów exitmania escape room rzeszów
ExitMania Escape Room Rzeszów to nawy wymiar rozrywki w samym centrum Rzeszowa. Dwa tematyczne pokoje zagadek to świetny pomysł na imprezy firmowe, wieczory panieńskie/kawalerskie lub ekscytujący wieczór w gronie przyjaciół.
F. H. U. P. M&M f. h. u. p. m&m
Jeśli ktokolwiek szuka rzetelnie funkcjonującej firmy, która oferuje wachlarz usługowych działań w zakresie laserowej technologii grawerowania na gadżetach, to jest doskonałe miejsce.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl