Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Rozrywka, kultura i sztuka
Dss audio dss audio
Zajmujemy się profesjonalnym nagłośnieniem różnego typu imprez,posiadamy sprzęt wysokiej klasy i uznanych marek JBL,SOUNDCRAFT,AKG,SHURE oraz pięcioletnie doświadczenie .Chętnie współpracujemy z organizatorami wszelkiego typu imprez.
DSTagency.pl | Multiagencja Eventowa z Wrocławia dstagency.pl | multiagencja eventowa z wrocławia
Agencja eventowa, organizacja i obsługa imprez oraz pokazów we Wrocławiu i nie tylko. Nagłośnienie, oświetlenie, ekrany LED, realizacje foto i video.
dwor-magnat.pl dwor-magnat.pl
Jeśli zachwyca Was Szwajcaria Kaszubska i planujecie bankiet, piknik lub konferencję, a może rodzinną imprezę, zapraszamy do Dworu Kaszubskiego Magnat w miejscowości Bojano.
Dworek Góralski dworek góralski
W samym centrum Beskidu Żywieckiego mieści się przepiękny hotel Dworek Góralski. Posiada szeroką ofertę atrakcji dla gości. Jest przyjazny dla rodzin, posiada salę gier z bilardem i kinem domowym, oraz zewnętrzny plac zabaw.
Dworek w Masłowie wesela i przyjęcia
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zajmujemy się kompleksową organizacją wesel i innych imprez okolicznościowych oraz firmowych.
dzikiewino.com.pl dzikiewino.com.pl
Zachęcamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez Centrum konferencyjno-wypoczynkowe Dzikie Wino, położone w miejscowości Wiewiórczyn. Oferujemy Państwu wygodnie urządzone pokoje 1, 2 lub 3 osobowe oraz apartamenty i willę.
eko-sim ekologiczne wyposażenie gastronomii
WYPOSAŻENIE GASTRONOMII: EKOLOGICZNE NACZYNIA OTRĘBOWE, KUKURYDZIANE, PALMOWE, TRZCINOWE, SZTUĆCE DREWNIANE, PLASTIKOWE, BIBUŁA GŁADKA, DEKORACYJNA, PAKOWA, SPECJALISTYCZNE POKROWCE, ETUI, PLANDEKI WODOODPOORNE, OBUWIE, ODZIEŻ OCHRONNA, ROBOCZA, REKLAMOWA
EmEvent emevent
Em-event.pl to sprawdzona grupa eventowa, która zajmuje się organizacją imprez firmowych, takich jak gale, konferencje, targi, pikniki firmowe czy imprezy typu off road lub team building.
Energy Bike energy bike
Firma specjalizuje się w sprzedaży napędów elektrycznych do rowerów. Proponowane zestawy umożliwiają budowę nowego roweru elektrycznego na bazie tradycyjnego roweru.
Escape Room Bank escape room bank
Escape Room Bank to trzy pokoje ucieczki, które znajdują się w Warszawie. 'Włam stulecia', 'Więzienie' i 'Tajemnice Warszawy' - są to nazwy pokojów, jakie możemy zaproponować wszystkim tym, którym zależy na niesamowitej rozrywce.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl