Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Rolnictwo i hodowla
TEM Sp. z o.o. sadzonki drzew i krzewów: sprzedaż, produkcja, export, zalesianie, grodzenie …
Szkółka z sadzonkami drzew i krzewów w miejscowości Ługiele koło Smolnik . Posiadamy w sprzedaży: sadzonki leśne, sadzonki ozdobne, choinki … Firma także prowadzi inne rodzaje działalności .
Teresa Foszczka Ogrodnictwo sadzonki gerbery
Teresa Foszczka Labratorium in vitro jest firmą zajmującą się uprawą roślin i ich mnożeniem. Przedsiębiorstwo posiada czterdziestoletnie doświadczenie, dysponuje również rozbudowanym asortymentem traw ozdobnych, w tym również w większych pojemnikach.
Top-Plant Sadzonki Truskawek top-plant gospodarstwo ogrodnicze krzysztof woroch
Firma Top-Plant zajmuje się uprawą i sprzedażą roślin. W swojej ofercie posiadają sadzonki truskawek, malin, świeże owoce i wiele, wiele innych.
Trawnik Producent trawa do ogrodu
Pracujący w firmie Trawnik Producent architekci i projektanci zieleni tworzą niezwykle fachowe i profesjonalne nawierzchnie użytkowe z trawy naturalnej, stawiając na korzystanie z trawy w rolce.
Twój Ogród Dom Firma artykuły ogrodnicze
Nasz sklep internetowy w swoim asortymencie posiada systemy nawadniające takich firm jak Rain Bird czy Hunter.
Ubojnia Bydła Krzan skup bydła i sprzedaż mięsa
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z propozycji ubojni bydła KRZAN. Istniejemy w branży już od 24 lat i oferujemy skup zwierząt rzeźnych (w szczególności skup bydła) oraz hurtową sprzedaż mięsa.
Ubojnia Drobiu TOMASZ PRUS ubojnia drobiu tomasz prus
Podstawą działalności przedsiębiorstwa Ubojnia Drobiu Prus jest produkcja wysokiej jakości wyrobów uzyskiwanych z mięsa kurcząt. W propozycji posiadamy między innymi: kurczaki świeże, filety z kurczaka, skrzydełka, ćwiartki także wszelkie podroby.
Ubojnia Krzan ubojnia bydła krzan - skup i ubój zwierząt rzeźnych
Atrakcyjna oferta skupu bydła i sprzedaży mięsa, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie znajdą Państwo szczegóły oferty.
Uprawa pieczarek Polok producent pieczarek
Przedmiotem działalności firmy Polok jest uprawa pieczarek świeżych. Lata doświadczeń, profesjonalna kadra oraz najnowocześniejszy sprzęt gwarantują, iż nasze pieczarki spełniają wymogi najbardziej wymagających klientów.
Victus-Emak Sp. z o.o. artykuły ogrodnicze
Jeśli szukasz sklepu ogrodniczego z bardzo bogatym asortymentem, to zapraszamy do nas. Specjalizujemy się w doradztwie i uważamy, że ogród to nie tylko element dekoracyjny, nie! To dla nas element centralny każdej posiadłości.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl