Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
MEDISQUAD

medisquad

W naszej ofercie znajduje się najwyższej jakości sprzęt medyczny, szpitalny, ratowniczy i rehabilitacyjny renomowanych firm polskich oraz zagranicznych. Posiadamy tysiące publikacji z medycyny, weterynarii i nauk pokrewnych, a także poradników

Sprzęt medyczny

Głównym obszarem działalności firmy MEDISQUAD Sp. z o.o. jest sprzedaż sprzętu medycznego i ortopedycznego. Odbywa się ona w stacjonarnym sklepie medycznym oraz za pośrednictwem internetu.

W naszej ofercie znajduje się najwyższej jakości sprzęt medyczny, szpitalny, ratowniczy i rehabilitacyjny renomowanych firm polskich oraz zagranicznych. Proponowane przez nas produkty łączą w sobie jakość, innowacyjność, trwałość oraz konkurencyjną cenę. Każdy towar posiada wymagane świadectwa lub certyfikaty do stosowania w lecznictwie w Polsce i UE oraz gwarancję producenta bądź dystrybutora.

Nieustannie poszukujemy najnowszych rozwiązań pozwalających na poprawę warunków pracy i oszczędności w codziennych działaniach służby zdrowia. Dzięki doświadczeniu i szerokiej gamie proponowanych produktów, jesteśmy w stanie zaspokoić najbardziej wymagającym Klientów. Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażaniu prywatnych gabinetów lekarskich i kosmetycznych, przychodni, domów opieki, ośrodków rehabilitacyjnych, szpitali i sanatoriów.

Nie zapominamy również o klientach indywidualnych, studentach, lekarzach i pielęgniarkach, którzy stanowią największe grono naszych odbiorców.

Książki medyczne

Jednym z obszarów działalności firmy MEDISQUAD Sp. z o.o. jest sprzedaż literatury medycznej. Odbywa się ona w księgarniach medycznych oraz za pośrednictwem Internetu. Współpraca z istniejącymi na polskim rynku wydawnictwami jest gwarantem zawsze pełnej i aktualnej oferty. Posiadamy tysiące publikacji z medycyny, weterynarii i nauk pokrewnych, a także poradników i książek popularnonaukowych z zakresu oświaty zdrowotnej, logopedii oraz pedagogiki specjalnej. Realizujemy również zamówienia na wszystkie inne książki dostępne na polskim rynku, w tym obcojęzyczne.

Profesjonalni i doświadczeni pracownicy pomogą doradzić i wybrać właściwą pozycję książkową, która zaspokoi oczekiwania każdego z naszych Klientów, do których w szczególności zaliczają się lekarze, pielęgniarki, studenci medycyny i instytucje naukowe. Realizujemy także zamówienia z zagranicy.

Adres siedzibyLublin
ul .Lubartowska 56
20-094 Lublin
Telefony stacjonarne81 461 32 32 -sekretariat
81 461 32 11 -sklep sklep medyczny
81 461 32 21 -księgarnia medyczna

Serwisy internetowewww.medisquad.pl -sklep internetowy
www.medisquad.eu -strona firmowa
Poczta e-mailinfo@medisquad.pl

Obsługiwany rejonLublin
OddziałyLublin

Kategoria:
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl