Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Centrum Dietetyki i Aktywności

dietetyk w szczecinie, stargardzie oraz koszalinie. usługi stacjonarne i on-line.

Gabinety dietetyczne w których świadczone są profesjonalne i bezpieczne dla zdrowia usługi pomagające w przypadku nadwagi, otyłości i nie tylko. Indywidualnie dobrane diety są łączone z aktywnością fizyczną dostosowaną do możliwości klienta.Centrum Dietetyki i Aktywności to miejsce w którym oferowane są usługi związane z odchudzaniem i zdrowym trybem życia. Firma funkcjonuje już od 2010 roku początkowo tylko w Szczecinie. Jednak popularność i dynamiczny rozwój umożliwił otwarcie kolejnych placówek. Od 2015 roku w Stargardzie. Natomiast pod koniec 2017 roku powstał kolejny gabinet - tym razem w mieście Koszalin. Aktualnie usługi oferowane są w trzech gabinetach. Kogo powinna zainteresować oferta Centrum? Przede wszystkim osoby, które w bezpieczny dla zdrowia sposób chcą zrzucić zbędne kilogramy, zmienić swój sposób odżywiania. W gabinetach na pomoc można też liczyć w przypadku problemów z cholesterolem, nadciśnieniem tętniczym czy cukrzycą.

W Centrum Dietetyki i Aktywności każdy program żywieniowy jest indywidualnie dostosowany do potrzeb klienta. Każdy organizm jest inny i powinien być traktowany indywidualnie. Podobnie jak każdy z nas ma inne nawyki żywieniowe oraz preferuje różne potrawy. Ułożenie diety poprzedzone jest dokładnym wywiadem oraz analizą składu masy ciała. Gabinety w Szczecinie i Stargardzie są wyposażone w profesjonalną aparaturę, która umożliwia wykonywanie badań metodą BIA. Kolejnym etapem jest ułożenie programu treningowego z uwzględnieniem możliwości fizycznych danego organizmu. Odpowiednie połączenie diety z aktywnością fizyczną pozwala na skuteczną walkę z otyłością i nadwagą. Wpływa również na ogólny stan zdrowia i jest zalecane także przy innych schorzeniach. Korzyści wynikające z odpowiedniego odżywiania się i aktywnego trybu życia są bardzo duże. Połączenie diety i przyjemnego wysiłku sportowego daje największą satysfakcję. Tym bardziej jak zauważalne staną się pierwsze efekty odchudzania.

Firma oferuje nie tylko spotkania z dietetykiem w gabinetach. Istnieje także możliwość kontaktu przez internet. Dla osób, które z jakiegoś względu nie mogą przybyć do gabinetu Centrum Dietetyki i Aktywności przygotowało specjalną usługę o nazwie wirtualny dietetyk. O szczegółach można przeczytać więcej odwiedzając firmową stronę internetową. Na stronie dostępne są także programy treningowe w postaci filmu a także książka z przepisami promującymi zdrowe odżywianie.

Dla osób, które chciałyby poprowadzić własny biznes w branży związanej z dietetyką Centrum Dietetyki i Aktywności oferuje program franczyzowy. Dzięki niemu można samodzielnie prowadzić gabinet pod tą marką. Jeśli masz odpowiednią wiedzę w zakresie dietetyki, jesteś osobą przedsiębiorczą i chcesz zrealizować swoje plany o własnym gabinecie, to program przygotowany przez Centrum Dietetyki i Aktywności jest dla ciebie! Oferta jest skierowana do osób, które dopiero planują otwarcie działalności gospodarczej a także do firm istniejących już na rynku.

Adres siedzibySzczecin
Kazimierska 4e/1
71-220
Telefony komórkowe0 516 052 350 - gabinety Szczecin, Stargard
0 607 898 068 - gabinet Koszalin

Serwisy internetowewww.centrumdietetyki.com

Obsługiwany rejonSzczecin, Stargard, Koszalin
OddziałyStargard, Koszalin

Kategoria:
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl