Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
MP Group

usługi prozdrowotne - dietetyk, zdrowe odżywianie, zdrowy styl życia

MP Group zajmuje się szeroko pojętą tematyką zdrowotną. W skład firmy wchodzi kilka marek, których działanie ma na celu promocję zdrowego stylu życia: gabinet dietetyczny, sklep ze zdrową żywnością oraz portal traktujący o zdrowym trybie życia.

Przedsięwzięcie pod nazwą MP Group skupia kilka rodzajów działalności powiązanych ze sobą tematyką, którą stanowi w szeroko pojmowanym kontekście zdrowie. Jak być zdrowym, jak prowadzić zdrowy tryb życia, w jaki sposób zachować dobre samopoczucie, pozytywne nastawienie do świata i ludzi oraz jak mieć codziennie uśmiech na twarzy? Odpowiedzi na te pytania to faktycznie cele poszczególnych działalności należących do naszej grupy.
Gabinet Dietetyczny Magia Zdrowia
I tak, w ramach firmy funkcjonuje gabinet dietetyczny o nazwie Magia Zdrowia z siedzibą i punktem stacjonarnym we Wrocławiu, ale udzielający także porad dietetycznych poprzez tak zwaną opcję dietetyk online.
Sklep ekologicznymi produktami Greenstory
Poza tym firma posiada sklep internetowy pod nazwą Greenstory oferujący ekologiczne produkty taki, jak zdrowa żywność, naturalne kosmetyki ekologiczne, czy inne produkty eko na przykład takie jak ekologiczne środki czystości.
Portal o zdrowym trybie życia Zielony Szlak
Oprócz tego spina to wszystko portal o zdrowym stylu życia nazywający się Zielony Szlak poruszający tematykę zdrowia i ekologii w różnym kontekście. Zielony Szlak posiada kilka kategorii tematycznych dotyczących zdrowia i należą do nich następujące - zdrowe odżywianie, zdrowe mieszkanie, zdrowe ciało i umysł, eko produkty oraz eko miejsca, czy wreszcie zdrowy styl życia. Każda z wyżej wymienionych działalności wspiera inną należącą do grupy, a wszystko to powoduje, że tak sprofilowana firma rozwija się dynamicznie i powiększa grono swoich klientów.

Adres siedzibyWrocław
pl. Nowy Targ 28
50-141 Wrocław
Telefony komórkowe0 691 679 374

Serwisy internetowemagiazdrowia.com.pl
Poczta e-mailkontakt@magiazdrowia.com.pl

Obsługiwany rejonWrocław, Legnica, Jelenia Góra, Kłodzko, Wałbrzych, Opole, Katowice, Gorzów Wielkopolski, Kraków, Zielona Góra, Warszawa, Poznań, Łódź, Białystok, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk, Kielce, Toruń, Lublin, Olsztyn, Rzeszów
OddziałyWrocław

Kategoria:
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl