Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
ADAGRE

adagre

Spółka ADAGRE, działająca na rynku od przeszło ćwierć wieku, specjalizuje się w szeroko rozumianym zagadnieniu instalacji systemów grzewczych, klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych.

Naszą ofertę kierujemy praktycznie do wszystkich zainteresowanych grup klientów: inwestorów indywidualnych, dowolnej wielkości firm, instytucji i organizacji, a także deweloperów, zarządców nieruchomości (również zabytkowych) czy architektów.

Zajmujemy się przede wszystkim instalacją systemów grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. W naszej ofercie (i w ofercie naszego sklepu, czyli grzejemy.pl) znajdziecie Państwo bardzo dużą liczbę urządzeń tego rodzaju, przeznaczonych do montażu we wszelkiego rodzaju nieruchomościach. Oferowane przez nas systemy mogą się znaleźć zarówno w mieszkaniach indywidualnych inwestorów, jak i w budynkach wielorodzinnych. Oczywiście nie są to jedyne miejsca, w których możecie Państwo znaleźć instalowane przez nas systemy. Szkoły, kościoły, wszelkiego rodzaju hale (produkcyjne, widowiskowe itp.), gabinety lekarskie – tutaj również działamy, wystarczy, że zajrzycie Państwo na nasza stronę internetową.

Nasz asortyment

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo urządzenia renomowanych producentów, takich jak LG, Stiebel Eltron, AEG czy Delta Dore, przy czym nie tylko instalujemy systemy powyższych producentów, ale również serwisujemy je oraz projektujemy. Dlatego równie często korzystamy z pomocy projektantów wnętrz czy architektów.

Żywotną częścią naszej działalności jest projektowanie, montaż i późniejsze serwisowanie systemów grzewczych w kościołach. Jest to w gruncie rzeczy niezwykle interesujące doświadczenie – każdy projekt jest zupełnie inny od poprzedniego, szczególnie w sytuacji, gdy nasze rozwiązania trafiają do budynków zabytkowych lub w których znajduje się zabytkowe wyposażenie, na przykład polichromie, rzeźby lub obrazy. Jeżeli dodatkowo modernizowane przez nas kościoły są drewniane, wówczas konieczne jest stworzenie w nich odpowiedniego mikroklimatu. Jest to bardzo wymagająca, ale niezwykle satysfakcjonująca praca.

Zdecydowanie więcej informacji dotyczących nas oraz naszych realizacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej, na którą serdecznie Was zapraszamy.

Adres siedzibyKraków
ul. Kremerowska 12/3
31-130 Kraków
Telefony stacjonarne12 429 50 63

Serwisy internetowewww.adagre.pl
Poczta e-maile-mail: biuro@adagre.pl

Obsługiwany rejonPolska
OddziałyKraków

Kategoria:
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl