Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
KuchnieMP

kuchnie mp bielsko-biała i okolice

KuchnieMP jest producentem umeblowań kuchennych. Kuchnia jest najintensywniej eksploatowanym pokojem w naszym mieszkaniu. Wiemy dobrze o tym jakie meble najlepiej się do niej nadaje. Stawiamy na trwałość mebli oraz wygląd.

Zapraszamy do krainy naszych mebli kuchennych, gdzie znajdziesz idealne rozstrzygnięcia, bogaty wygląd, solidność wykonania oraz wiele więcej. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami między innymi Blum dzięki czemu produkowane przez nas meble kuchenne potrafią przetrwać długie lata używania w doskonałej formie. Studio projektowe mebli kuchennych KuchnieMP zaplanuje dla Państwa współczesne umeblowanie kuchenne, z wyjątkową dbałością o szczegóły. Nasze meble kuchenne charakteryzują się solidnością wykonania, niezmiennością, wyróżnia je także nowomodny wygląd, który spowoduje iż zauroczysz się w Twojej nowatorskiej kuchni na wymiar. Poprzez swoje długotrwałe doświadczenie w planowaniu kuchni na wymiar jesteśmy w stanie bezbłędnie opracować kuchnie tak aby uzyskać jak najlepsze zagospodarowanie powierzchni pomieszczenia kuchennego. Wesprzemy również dobrać odpowiedni odpowiednie wyposażenie kuchenne.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu meblowego mieszczącego się w Bielsku-Białej przy ulicy Piekarskiej 86, w którym odpowiemy na Państwa zapytania, doradzimy podczas wyboru wzornictwa mebli kuchennych, rozmieszczenia oświetlenia oraz kształtu mebli kuchennych w Twojej nowej kuchni. Mimo temu iż nasz salon mebli kuchennych na wymiar znajduje się w Bielsku-Białej zapraszamy również zainteresowane z innych miast takich jak Cieszyn, Żywiec, Oświęcim oraz z innych części Polski, ponieważ swoje usługi prowadzimy na terenie całego kraju jak również za granicą.

Adres siedzibyBielsko-Biała
Piekarska 86
43-300 Bielsko-Biała
Telefony komórkowe793 793 377

Serwisy internetowewww.kuchniemp.pl
www.kuchniemp.boo.pl
Poczta e-mailbiuro@kuchniemp.pl

Obsługiwany rejonBielsko-Biała
OddziałyBrak danych

Kategoria:
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl