Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Radca prawny Częstochowa

radca prawny częstochowa

Kancelaria radców prawnych "Obrusznik i wspólnicy" działa na terenie Częstochowy oraz całego Śląska. Zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę prawną zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorstwom.

Kancelaria radców prawnych z Częstochowy "Obrusznik i wspólnicy" obsługuje klientów na terenie całego Śląska. W skład specjalistów świadczących usługi wchodzi aż czworo radców prawnych i dwoje prawników.

Wszyscy pracownicy Kancelarii "Obrusznik i wspólnicy" to profesjonaliści o wieloletniej praktyce. Dysponują ogromną wiedzą z dziedziny swojej specjalizacji, doświadczeniem i umiejętnościami rozwiązywania spraw prawnych.

Cechą szczególną kancelarii jest to, że w razie potrzeby nad rozwiązaniem skomplikowanego problemu prawnego pracuje cały zespół prawników. Dzięki temu sprawy rozwiązywane są szybko i skutecznie. Nawet ze złożonym problemem można poradzić sobie dzięki opracowaniu go przez specjalistów z różnych dziedzin prawa. W ten sposób powstaje ogólne spojrzenie na problem i w szybki sposób dobierane jest odpowiednie rozwiązanie.

Kancelaria radców prawnych oferuje wyspecjalizowaną obsługę zagadnień dotyczących opieki zdrowotnej, doradztwa podatkowego, branży budowlanej i zarządzaniem nieruchomościami, a także obsługą i zakładaniem spółek.

Obsługa prawna firm realizowana jest poprzez występowanie w umieniu przedsiębiorstwa przed sądem, rozpatrywanie zagadnień z zakresu prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego, windykację należności i zabezpieczanie mienia, obsługę spraw z zakresu zamówień publicznych.

Oferta kancelarii na usługi dla osób prywatnych obejmuje prawo pracy, prawo rodzinne i opiekuńcze, prawo spadkowe, a także obsługę rozwodów i separacji.

Wśród usług dla firm jest również prowadzenie kwestii związanych z prawem administracyjnym, przeprowadzaniem mediacji oraz wszelkimi kwestiami związanymi z RODO - wprowadzaniem i przestrzeganiem.

https://www.radcaslask.pl/

Adres siedzibyCzęstochowa
ul. Kilińskiego 18/20 lok. 15
42-200 Częstochowa
Telefony komórkowe+48 790 877 792

Serwisy internetowehttps://www.radcaslask.pl/
Poczta e-mailbiuro@radcaslask.pl

Obsługiwany rejonŚląsk
OddziałyBrak danych

Kategoria:
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl