Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Mościbrody

zakład mięsny - wędzonki, wołowina

Zakład mięsny Mościbrody oferuje najlepszej jakości wołowinę oraz wyroby tradycyjne z mięsa jak wędzonki i wędliny. Nasze zakłady spełniają najważniejsze standardy jakości i bezpieczeństwa.

Zakłady mięsne Mościbrody oferują najlepszej jakości mięso oraz tradycyjne wyroby mięsne jak wędzonki i wędliny. Nasze zakłady spełniają wszystkie standardy jakości i bezpieczeństwa.

Z uwagi na wciąż rosnące wymagania klientów, dbając o wysoką jakość produktów, kierownictwo firmy ciągle unowocześnia park maszynowy zapewniając w ten sposób dostęp do nowoczesnych technologi i rozwiązań dla branży mięsnej. Nasz zakład mięsny posiada kategorię "A" w eksporcie, co zapewnia nam możliwość współpracy z całą Unią Europejską.

W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów w Zakładzie działają zaawansowane systemy kontroli jakości HACCP, GHP oraz GMP. Wdrożenie tych systemów gwarantuje kontrolę najwyższej jakości i bezpieczeństwa naszych wyrobów. Ponadto, cały proces nadzoruje zespół fachowców, posiadających długie doświadczenie w produkcji wyrobów wędliniarskich opartych na tradycyjnych recepturach przy jednoczesnym zastosowaniu nowoczesnych technologii. Dzięki zdolności łączenia tych dwóch elementów jesteśmy zakładem, który wychodzi naprzeciw potrzebom naszych klientów.

Adres siedzibyWiśniew
www.moscibrody.pl
08-112 Wiśniew
Telefony stacjonarne+48 025 641 71 86
+48 025 641 70 52
+48 025 641 72 33

Serwisy internetowewww.moscibrody.pl

Obsługiwany rejonPolska
OddziałyBrak danych

Kategoria:
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl