Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Zajecia sportowe i rekreacyjne
Akademia Piłkarska Eskadra akademia piłkarska
W naszej Akademii Eskadra jesteśmy w stanie zapewnić prawie pięć hektarów przygotowanych specjalnie do szkolenia młodych zawodników.
Aleksandra Kiepura Work&Body trening funkcjonalny
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszych rozwiązań, jeśli chodzi o kreatywne i nastawione na efektywność treningi. Sprawdź koniecznie jak wiele zyskasz, gdy będziesz korzystać z naszych rozwiązań.
AMS Sp.z o.o. Sp.k. kursy
Akademia Mistrzostwa Sportowego oferuje szereg profesjonalnych kursów na trenerów i instruktorów. Cieszymy się ogromnym szacunkiem wśród naszych uczniów. Działamy na terenie całej Polski.
Artur Caba Fitkick trener personalny kraków
FitKick to firma Artura Caby, która oferuje profesjonalne, zindywidualizowane treningi personalne dla każdego mieszkańca Krakowa, który chce popracować nad swoją sylwetką i kondycją, zrzucić zbędne kilogramy, wyrzeźbić ciało, zdrowiej się odżywiać.
BODY PRO body pro
Eksperci Formy proponują Państwu ćwiczenia, które zdecydowanie podniosą każdą kondycję. Jedną z takich form aktywności jest kettlebell, czyli trening polegający na ruchach wahadłowych obciążnika ciągniętego ze skłonu do wysokości brzucha lub barków.
bodyactive bodyactive
Studio Bodyactive specjalizuje się w efektywnym treningu personalnym EMS polegającym na elektrostymulacji mięśniowej. Nasz trener personalny prowadzi zajęcia korekcyjno-kompensacyjne oraz masaże relaksacyjne.
Bravecare Sp. z o. o. bravecare sp. z o. o.
Praca jako opiekun osoby starszej w 100% bezpiecznie tylko z BraveCare. Jeśli jesteś obowiązkową, cierpliwą i wrażliwą na cierpienie innych osobą, która uwielbia pomagać to ta posada jest odpowiednia dla Ciebie.
Centrum Doradztwa i Szkoleń EUROPROJEKT manufaktura dla zdrowia
Oferta Manufaktury Fitnessu skierowana jest do kobiet z Lubina i okolic. Klub fitness posiada nowoczesną siłownię, w której kobiety mogą ćwiczyć pod okiem doświadczonych i wykwalifikowanych personalnych trenerów lub też bez nich.
Concept Free Edyta Staroń concept free edyta staroń
Concept Free Edyta Staroń specjalizuje się w prowadzeniu zajęć fitness oraz w sprzedaży sprzętu sportowego.
Człowieku Rusz Się człowieku rusz się
Nie jestem sportowcem! Jestem pasjonatem, nauczycielem, trenerem ,oraz promotorem aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Wiem że atrakcyjny wygląd jest ważny, jednak bez pełnej sprawności i zdrowia, jest czymś pustym.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl