Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Sprzęt medyczny i rehabilitacyjny
123okulary.pl 123okulary.pl
Salon okulistyczny 123okulary.pl wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego konsumenta, profesjonalizmem i wspaniałą aurą. Specjalizujemy się w kompleksowym badaniu wzroku, analizujemy ostrość wzroku oraz wykrywamy i leczymy wady wzroku.
ADO-MED ultrasonografia
Szukasz firmy, która specjalizuje się w sprzedaży sprzętu medycznego? Jeśli interesuje Cię usg przenośne, ultrasonografy oraz aparaty pomiarowe, to koniecznie zapoznaj się z ofertą Adomed.pl.
Akson Sp. z o.o. Sp.k. akson sp. z o.o. sp.k.
Uzyskanie dofinansowania do sprzętu medycznego jest możliwe, jeśli wypełnisz odpowiednio dokumenty .
All-Dent all-dent
Realizujemy kompleksowe wyposażenie gabinetu stomatologicznego i pracowni RTG. Posiadamy sprzęt niezbędny w praktyce jak unity stomatologiczne, autoklawy, metalowe meble medyczne, wyposażenie pracowni RTG.
ARCON POLSKA Sp. z o.o. arcon polska sp. z o.o.
ARCON Polska Sp. z o.o. trudni się sprzedażą a także instalacją różnego charakteru urządzeń dźwigowych dla niepełnosprawnych od 18 lat. Oferta firmy obejmuje między innymi platformy hydrauliczne, platformy krzywoliniowe i krzesełka schodowe.
ARTUS artus
Artus​​ ​- sklep ortopedyczny prowadzący sprzedaż m.in. wkładki ortopedyczne, ortezy nadgarstka jak i wózków inwalidzkich.
Auto-Form Ambulanse sanitarne zabudowa pojadów
Auto-Form to firma istniejąca na rynku od 1974 roku. Specjalizuje się w wykonywaniu adaptacji samochodów na ambulanse sanitarne, a także pojazdy specjalistyczne.
BardoMed Sp. z o.o. bardomed - sprzęt rehabilitacyjny, sprzęt do rehabilitacji, wyposażenie gabinetów
BardoMed Sp. z o.o. posiada dziewięcioletnie doświadczenie w sprzedaży sprzętu do rehabilitacji i fizykoterapii. Oferujemy profesjonalne doradztwo w kwestii wyposażenia gabinetów rehabilitacyjnych. Zachęcamy do kontaktu!
BardoMed Sp. z o.o. sprzęt rehabilitacyjny
Nasza oferta skierowana jest do Klientów, którzy w niskiej cenie chcą nabyć profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny. Poza tym w sklepie BardoMed znajdziecie również sprzęt fitness, sportowy i medyczny.
BioAnna gabinet bioanna - biorezonans magnetyczny łódź
Gabinet BioAnna oferuje następujące usługi: - Biorezonans Magnetyczny Quantum i Bioplasm NLS - lampa antydepresyjna - fotel z masażem - zapper - generator potencjału energetycznego
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl