Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Nauka
Beauty Extra - Akademia Szkoleń Kosmetycznych kursy medycyny estetycznej
Chcesz założyć swój własny salon kosmetyczny, ale obawiasz się, że nie potrafisz robić jeszcze kilku rzeczy na tyle perfekcyjnie, aby przyjmować u siebie Klientki? Zapraszamy do Akademii Szkoleń Kosmetycznych Beauty Extra w Warszawie.
Beauty Lashes beauty lashes - szkolenie z przedłużania rzęs
Beauty Lashes - szkolenie z przedłużania rzęs. Popularne metody 1:1 i 2:1 oraz inne metody objętościowe. Szkolenia podstawowe i zaawansowane. Zapraszamy!
Berlin - Opiekunki - Opieka nad osobami starszym berlin - opiekunki - opieka nad osobami starszym
Nasze przedsiębiorstwo jest Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się na przyjmowaniu do pracy opiekunek dla osób starszych. Praca odbywa się na terenie Niemiec. Posiadamy wszelkie potrzebne certyfikaty do realizowania naszej działalności.
Berndson Sp. z o.o. berndson sp. z o.o.
Berndson istnieje od 2003 roku. To firma działająca w branży szkoleń biznesowych. Trenerzy i eksperci Berndsona są wykwalifikowanymi i doświadczonymi w swej profesji fachowcami.
BERNDSON Sp. z o.o. berndson sp. z o.o.
Placówka firmy szkoleniowej BERNDSON mieści się w Krakowie. Pole jej pracy to takie miasta, jak Wrocław, Katowice, Lublin. Propozycja szkoleń biznesowych skierowana jest do menadżerów oraz administracji publicznej.
BHP Complete PPOŻ bhp complete ppoż
BHP Complete PPOŻ zajmuje się kompleksowymi usługami w ramach Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz Ochrony Przeciwpożarowej.
BHP Partner Piotr Wielgosz bhp partner piotr wielgosz
Centrum Szkolenia BHP Partner rozpoczęło działalność w 1999 roku. Placówka stworzonego przez Piotra Wielgosza ośrodka znajduje się w Łomiankach, w okolicach Warszawy.
BHP Plus szkolenia bhp poznań
BHP Plus jest to firma zajmująca się szkoleniami bhp oraz ppoż. Prowadzimy różne kursy, m.in. szkolenia okresowe oraz pomoc przedmedyczna. Wyróżnia nas możliwość organizacji okresowego szkolenia bhp za pośrednictwem internetu.
BHP Servis - Szkolenia bhp Poznań bhp servis - szkolenia bhp poznań
BHP Servis Poznań zajmuje się kompleksową obsługą przedsiębiorstw w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, szkolenia BHP, ocena ryzyka zawodowego.
BHP Technika szkolenia bhp, usługi bhp.
Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalnie bezpieczeństwem i higieną pracy. Współpracujemy z zespołem wykwalifikowanych młodych wykładowców.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl