Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Żywność i używki
Food&More Sp. z o.o. dania kuchni włoskiej
Lubisz włoską kuchnię ale nie masz pojęcia co sobie zamówić oraz czy danie które przyniesie ci kelner będzie odpowiadać twoim oczekiwaniom? W naszej restauracji to klient decyduje o tym co ma ochotę zjeść.
Fura Smaku catering dla firm
Fura Smaku to firma cateringowa w której pracują doświadczone osoby, dzięki którym każda impreza będzie stać pod znakiem wyjątkowo smacznych dań.
Gabar stacja paliw
W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki zakres usług. We Wrockach, na trasie Toruń-Olsztyn prowadzimy stację paliw. U nas zakupią Państwo najwyższej jakości paliwo. Przy stacji znajduje się sklep, bar oraz agencja PKO.
GASTRO CENTER gastro center
Firma cateringowa Gastro Center kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, planujących wesela i inne rodzinne uroczystości, jak i do firm, które aranżują konferencje i spotkania biznesowe.
Gastro Center Dariusz Derela lunche
Gastro Center to profesjonalna, warszawska firma cateringowa. Zajmujemy się m. in. obsługą różnego rodzaju bankietów, konferencji, imprez plenerowych, czy przyjęć prywatnych.
Gastrodesign gastrodesign
Firma Art System od 2001 roku zajmuje się doradztwem i kompleksowym wyposażeniem kuchni, restauracji, barów i innych obiektów gastronomicznych. Oferujemy szeroki wachlarz usług w zakresie projektowania i udoskonalania Państwa lokali.
Gospoda Catering www.gospodacatering.pl
Proponujemy Wam najwyższej jakości, dopasowany do smaków naszych gości, catering warszawski. Usługi świadczymy na terenie całego województwa, dla firm i osób indywidualnych.
Gospoda Catering usługi cateringowe
Jesteśmy firmą cateringową działającą na terenie Warszawy i okolic. Dostarczamy catering na spotkania biznesowe, imprezy szkolne oraz przyjęcia rodzinne.
Gotowi Na Wszystko imprezy leona
Catering w Warszawie. Organizujemy przyjęcia domowe, imprezy firmowe, wesela, komunie, imprezy tematyczne, a nawet imprezy rozwodowe! Zleć robotę zawodowcom!
Gruba Focca - pizzeria Wrocław gruba focca - pizzeria wrocław
Oferujemy coś całkowicie nowego – faszerowaną pizzę! Nasze pizze robimy wedle autorskich przepisów, z najlepszych składników dostępnych na rynku. Znajdziesz u nas takie propozycje, jak margherita, polpo, pepe lub parma.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl