Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Żywność i używki
Dobre Źródło dobre źródło
Dostawca wody mineralnej i napojów w szklanych butelkach. Dostarczymy wodę gazowaną i niegazowaną w zdrowych i eleganckich butelkach do domu klienta. Dostawa gratis. Szeroka oferta rodzajów i smaków. Jurajska, Wysowianka, Tymbark, Coca-Cola
Dom restauracyjny Verdi dom restauracyjny
Wszystkich oczekujących profesjonalnej organizacji imprez rodzinnych i firmowych zachęcamy do skorzystania z oferty Sali weselnej Verdi. Przygotowaliśmy doskonałą propozycję, na którą składają się trzy sale, które razem mogą pomieścić w sumie 260 osób.
Don Martinez Restauracje Meksykańskie pizza
W Restauracji Don Martinez stawiamy tylko i wyłącznie na takie jedzenie, które jest naturalne, tradycyjnie wytwarzane, bez jakichkolwiek dodatków.
Dora Astro dastro.pl - profesjonalne urządzenia dla gastronomii
Dastro.pl jest dostawcą profesjonalnych urządzeń dla gastronomii. Duże doświadczenie na rynku pozwoliło nam przygotować ofertę dla grona klientów którzy działają w sektorze usług lub też korzystają z urządzeń dla gastronomii dla potrzeb wewnętrznych.
EatFlow eatflow
Catering dietetyczny dla każdego. W ofercie do wyboru dieta: sport, insulincare, wege, wegan,paleo, mama care, optimal, samuraj.
Eko-Wit. PPHU. Olszewski M. sałatki
Rodzinna firma EKO-WIT z Warszawy zajmuje się już od niemalże pół wieku produkcją i sprzedażą wyśmienitych surówek i sałatek oraz kiszonek.
El Smako kuchnia mexicana & bar.
Kolorowa i aromatyczna kuchnia meksykańska. Świeżość, smak, charakter. Propozycja dla wielbicieli tortilli i smakoszy szukających ciekawych wrażeń kulinarnych. Coraz bardziej ceniony styl slow food połączony z uwielbianym na całym świecie street foodem.
elbuczo.pl pizza
Nasza pizzernia istnieje na rynku już od dawna i zdobyła uznanie wśród klientów. Dysponujemy doświadczoną obsługą, która gwarantuje zawsze smaczne jedzenie, poprawną obsługę czy też szybką realizację zamówień.
Elite Sport s.c. elite sport s.c.
Elite Sport to firma specjalizująca się w cateringu, serwując swoim klientom zdrowe i pożywne posiłki.
Etorty.pl etorty.pl
Tarty okolicznościowe, urodzinowe, imieninowe, ślubne, ozdabiane, spersonalizowane. Na zamówienie z dostawą do domu.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl