Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Żywność i używki
Kubuś Jadłodajnia Bar tradycyjne dania kuchni polskiej: przystawki, zupy dania główne wegetariańskie, dania główne mięsne i rybne, sałatki, desery i domowe ciasta
Jadłodajnia „Kubuś” to miejsce gdzie bez trudu zorganizujesz kameralną imprezę okolicznościową do 40 osób, a przy okazji znakomicie nakarmisz swoich gości doskonałymi specjałami kuchni polskiej.
Kult kult - kebab gdańsk
Często będąc na mieście zastanawiamy coś zjeść. Wybór jest trudny, ponieważ oferta gastronomiczna w każdym mieście jest duża i ciągle się zwiększa. Kuchnia włoska, meksykańska, polska?
Lastrada Catering catering weselny
LaStrada Catering zapewnia profesjonalne usługi cateringowe. W firmowej ofercie występuje w szczególności: obsługa cateringowa, dostawa jedzenia oraz wypożyczalnia sprzętu cateringowego.
lezzet.waw.pl restauracja arabska
Jeśli chcesz spróbować nowych potraw i interesujesz się turecką kulturą, musisz odwiedzić nasz dom, który zbudowaliśmy specjalnie dla Ciebie!
Lodziarnia Italiana lodziarnia italiana
Chcesz zaopatrywać się hurtowo w różne cukiernicze wyroby u jednego producenta? Sprawdź ofertę firmy Italiana (www.italiana.com.pl).
Love Pierogove - Pierogarnia Pruszcz Gdański pierogarnia pruszcz gdański
Pierogi ulepione z miłością, nadziane smakami z dzieciństwa i pachnące od samego wejścia znajdziesz w pierogarni Love Pierogove w Pruszczu Gdańskim przy ulicy Polskich Kolejarzy 7.
Macro Bios Bar macro bios bar
Catering zdrowej żywności? Macro Bios Bar umożliwi Ci dobrze zbilansowaną, bazującą na ekologicznych elementach dietę dopasowaną do Twoich osobistych potrzeb. Obok menu standardowego, proponujemy także menu bez glutenu, wegetariańskie bądź wegańskie.
Mar-Wit Catering Sp. z.o.o catering
Firma MAR-WIT zajmuje się kompleksową oprawą gastronomiczną imprez firmowych oraz przyjęć prywatnych. Prowadzimy firmowe stołówki i restauracje czy stołówki szkolne.
Masterlife Solutions Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością masterlife solutions spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Masterlife Solutions spółka z o.o. Dietly to dobre dania. Gotujemy według receptur dietetyków, oferujemy pyszne dania, nie bierzemy dużych pieniędzy, lecz doceniamy jakość.
Matsuri Sushi sushi warszawa
Gdzie kupić sushi w Babicach Starych? Od Matsuri Sushi. Jesteśmy firmą cateringową specjalizującą się w sushi oraz ogólnie w kuchni japońskiej. U nas zamówisz sushi do Babic Starych oraz wielu dzielnic Warszawy i okolic.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl