Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Zdrowie i uroda
MEDILIFE Health & Care medilife health & care
Jako centrum medyczne mieszczące się w Warszawie osoby chcące otrzymać profesjonalną pomoc medyczną zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
MEDINTEL Sp. z o.o. centrum medyczne dla rodziny
Medintel jest centrum medycznym zlokalizowanym w Warszawie. Specjalizuje się w pediatrii i oferuje usługi medyczne na najwyższym poziomie. Placówka posiada nowoczesne wyposażenie oraz zatrudnia doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę lekarzy i specjalistów.
Medipark Sp. z o.o. konsultacje lekarskie
Nasze centrum medyczne MediPark oferuje wszechstronną pomoc lekarską z wszystkich dziedzin medycyny. Leczymy głównie dzieci. U nas znajdą Państwo doświadczonych specjalistów z zakresu medycyny i terapii dziecięcej oraz specjalistów medycyny dla dorosłych.
MediPlus.pl mediplus.pl
MediPlus.pl jest specjalistycznym sklepem internetowym, oferującym wysokiej jakości sprzęt medyczny, który ułatwić może codzienne funkcjonowanie osobom z dysfunkcjami narządu ruchu i ułatwić powrót do zdrowia w razie urazów i kontuzji.
Medisport medisport.lublin.pl/
Medisport to nowoczesne Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe. Jesteśmy placówką medyczną, która oferuje szereg usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.
MEDISQUAD medisquad
W naszej ofercie znajduje się najwyższej jakości sprzęt medyczny, szpitalny, ratowniczy i rehabilitacyjny renomowanych firm polskich oraz zagranicznych. Posiadamy tysiące publikacji z medycyny, weterynarii i nauk pokrewnych, a także poradników
Meditus INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA MACIEJ MONTEWKA meditus indywidualna praktyka lekarska maciej montewka
Klinika Meditus to miejsce, w który leczona jest narkomania już od wielu lat. Jednym z rozwiązań dotyczących leczenia jest: leczenie uzależnienia od opioidów.
Medivit medivit
Firma Medivit specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu różnego rodzaju alergii. Lokalizacją firmy jest Szczecin i oferta testów alergicznych oraz odczulania jest skierowana głównie do osób ze Szczecina i okolic.
Medivon medivon
Razem z produktami marki Medivon odzyskasz zdrowie i chęć do działania. Nasze maty masujące, masażery, kołnierze i wiele innych produktów, pomogą Ci rozgrzać bolące mięśnie, pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej.
Mediwizyta sp. z o.o. lekarz rodzinny wizyty domowe
U nas możesz liczyć na profesjonalną kadrę lekarską, która zajmie się tobą w domowym otoczeniu. Czasem wiadomo – gdy choroba pojaw się nagle, nie można samodzielnie dotrzeć do przychodni. Innym razem przeszkodą być mogą długie terminy oczekiwania.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl