Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Pośrednictwo
4Consulting 4consulting - prywatyzacja i ipo
Firma zajmuje się doradztwem w zakresie prywatyzacji oraz wyceny przedsiębiorstw. Działamy także w strefie strategii dla podmiotów gospodarczych. Sporządzamy specjalistyczne biznes plany, tworzymy dokumenty dla dotacji unijnych oraz funduszy UE .
Ab Consulting Sp. z o.o. doradztwo w zakresie kupna lub przejęcia spółek
Nasza firma zajmuje się profesjonalnymi poradami prawnymi dla przedsiębiorców, których firmy są w trudnej sytuacji ekonomicznej.
Agencja Pracy AllWork praca dla ciebie
AllWork, Agencja Pracy Tymczasowej, została stworzona, by umożliwić firmom szybkie dostosowanie się do zmiennej sytuacji gospodarczej. Naszym Partnerom oferujemy kompleksowe usługi z zakresu Human Resources www.allwork.pl
akermangroup.eu akermangroup.eu
Firma Akerman w Starogardzie Gdańskim to profesjonalne wsparcie każdego zespołu. Jeżeli szukasz pracownika, zapewniamy bogatą bazę CV wykwalifikowanych osób. Załatwiamy wszelkie formalności i gwarantujemy sprawny proces rekrutacji.
ARThaus Nieruchomości apartamenty
W ramach oferty naszej agencji nieruchomości Arthaus zapewniamy profesjonalne usługi w zakresie wyboru odpowiednich nieruchomości pod mieszkanie lub inwestycję.
Auro sp. z o. o. auro sp. z o. o.
Auro Business Park w Gliwicach jest nowoczesnym parkiem biznesowym, przeznaczonym dla inwestorów, poszukujących atrakcyjnych powierzchni biurowych, a także hal produkcyjnych w dogodnej lokalizacji.
Bartlomiej-Stolarczyk.com bartlomiej-stolarczyk.com
Jeżeli chcesz polepszyć sprawę asertywności lub szukasz sprawdzonych umiejętności negocjacyjnych to wejdź na stronę Bartlomiej-stolarczyk.com i zapoznaj się z ofertą najlepszych szkoleń w sieci.
Bieruńskie Portale Regionalne bieruńskie portale regionalne
Na naszej profesjonalnej witrynie internetowej bez najmniejszego problemu znajdziesz dużo interesujących ofert pracy w Bieruniu i najbliższych okolicach.
Bisar Sp. z o.o. bisar sp. z o.o.
Warto więc decydować się na konkretne rozwiązania w swojej sytuacji, które będą bardzo korzystne dla wszystkich osób i będą sprawdzały się rewelacyjnie w swoim zadaniu.
Biuro Tłumaczeń Pozena tłumaczenia pisemne
Prowadzona przez nas firma Pozena oferuje swym klientom między innymi wyjątkowe audyty językowe. Przeprowadzamy fachowe badanie umiejętności językowych pracowników, obecnych i przyjmowanych.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl