Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Rolnictwo i hodowla
Hurtownia pasz B. Durczok hurtownia pasz b. durczok
W ciągu paru lat działalności na rynku udało nam się zebrać spore grono stałych Klientów. Nadal poszerzamy asortyment, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów o najróżniejszych potrzebach, niezależnie od tego jak duże stado mają i jakie zwierzęta hodują
intermaxphu.pl intermaxphu.pl
cebula biała,producent cebuli białej,producent cebuli białej leszno,cebula żółta,producent cebuli żółtej,producent cebuli żółtej Leszno,cebula czerwona,cebula czerwona producent,producent cebuli czerwonej leszno,szalotka
Internetowy sklep ogrodniczy - Hurtownia Ogrodnicza Lidia internetowy sklep ogrodniczy - hurtownia ogrodnicza lidia
Lidia Horti Logistic to profesjonalna hurtownia rolno-ogrodnicza. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży i jest wiodącym dostawcą środków produkcji ogrodniczej w Polsce.
INTERRA - Przedsiębiorstwo Geologiczne i Geotechniczne badania i usługi geologiczne
Działalnością Interra Geologia jest wykonawstwo profesjonalnych badań gruntów na potrzeby inwestycji budowlanych.
JBB jbb
Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB w Łysych oferuje kiełbasy, salami, wędzonki, wyroby garmażeryjne, podroby. Jeden z największych producentów wyrobów wędliniarskich.
Jurczak Auto Sport Damian Jurczak chiptunning ciągników rolniczych
Zajmujemy się takimi usługami jak chiptuning, dostrajanie silników do lepszej pracy, jak również wieloma innymi usługami związanymi z traktorami.
KAMIEŃ OGRODOWY kamień ogrodowy
Polecamy duży wybór kamieni ogrodowych. Sprzedajemy żwiry, głazy, grysy, bryły, otoczaki, łupki i kostkę granitową we wszelkich barwach i kolorach.
Karol Sp. z o.o. silosy lejowe
„Karol” to firma, jaka od dziesięciu lat oferuje na rynku swym klientom różnego rodzaju silosy lejowe oraz urządzenia do transportu, przesiewu i wentylacji zboża. Urządzenia wentylacyjne stosowane są w napowietrzaniu i schładzaniu ziaren zbóż.
Klinika Weterynaryjna klinika weterynaryjna
Ursynowska Klinika Weterynaryjna i Całodobowa Przychodnia Weterynaryjna świadczą usługi medyczne w razie chorób czworonogów.
Konsil producent silosów
P.O.R. KONSIL funkcjonuje na rynku urządzeń do ziarna i pasz od 1995 roku. Firma ma do zaproponowania silosy paszowe oraz zbożowe, modele lejowe oraz płaskodenne.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl