Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Przemysł i produkcja
Becpak producent taśmy z nadrukiem. głównymi produktami są: folia bąbelkowa, folia stretch oraz kartony.
BECPAK powstał w 2003 roku i jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem z branży opakowaniowej. Od ponad 15-stu lat pomagamy naszym partnerom z całej Polski, jak również Europy optymalizować procesy z zakresu pakowania.
Becpak Tomasz Becker opakowania24.eu
Sklep Opakowania24.eu oferuje klientom szeroką gamę materiałów opakowaniowych. W naszej ofercie znajdują się: taśmy z nadrukiem, kartony, folia bąbelkowa, folia stretch, koperty bąbelkowe, tuby kartonowe oraz wiele innych produktów.
BEL-Pak nowoczesne i profesjonalne systemy pakowania oraz kompleksowe zaopatrzenie we wszelkiego rodzaju folie
Zaopatrujemy naszych klientów w nowoczesne systemy opakowań. Sprzedajemy folię stretch, folie pęcherzykowe, bąbelkowe czy piankę polietylenową.
bestim.pl bestim.pl
BESTIM Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Cekowie to producent wyrobów o konstrukcji metalowej, w szczególności metalowych pojemników i nadstawek wysoko ustawnych, jakie są przeznaczone do magazynowania i transportu.
BG Technology gięcie rur, toczenie cnc, frezowanie - odbojnice
Profesjonalne usługi w zakresie obróbki metali. Firma jest również producentem odbojnic oraz mebli metalowych.
BH Zojmatox Sp. z o.o. bh zojmatox sp. z o.o.
Skup złomu w Olsztynie przy ul. Towarowej 15. Prowadzenie rozbiórek, przeładunków, podstawianie kontenerów. Zajmujemy się skupem metali żelaznych, nieżelaznych i żeliwa.
Białous Kuchnie Meble na wymiar meble na wymiar
Specjalizujemy się w tworzeniu mebli. Proponujemy głównie zabudowy kuchenne, garderoby, bardzo pojemne szafy powiązane z lustrami, czy innymi ciekawymi systemami. Uwzględniamy życzenia klientów.
Biamet Bis biamet bis
Biamet Bis Eugeniusz Malicki-producent łańcuszków srebrnych oraz biżuterii odlewanej. Biamet Bis is a company producing silver chains cast moulded
BIBUS MENOS Sp. z o.o. bibus menos sp. z o.o.
BIBUS MENOS Sp. o.o. jest polsko-szwajcarską firmą o profilu sprzedażowo-produkcyjno-usługowym. Działalność na polskim rynku rozpoczęliśmy w 1994 roku.
BIGA STAL” gięcie blach - biga-stal
BIGA-STAL to firma z Rudawy (okolice miasta Kraków). Specjalizujemy się w usługach takich jak gięcie blach, czy też cięcie laserem. Do asortymentu firmy zaliczają się także blachy zimnowalcowane oraz blachy gorącowalcowane.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl