osiele marki

Rynek pierwotny w Markach – co oferują deweloperzy?

Total
0
Shares

Dynamiczny rozwój podwarszawskich Marek wpływa na rynek mieszkaniowy w mieście. Deweloperzy coraz chętniej lokują tutaj swoje inwestycje. Rozbudowana oferta mieszkaniowa przyciąga wielu. Sprawdź, co konkretnie oferują deweloperzy?

Marki – najważniejsze atuty. Dlaczego warto w nich zamieszkać?

 

Podwarszawskie Marki od lat plasują się w czołówce polskich miast pod względem liczby nowooddanych budynków przypadającej na tysiąc mieszkańców. Ich rosnąca popularność to zasługa przede wszystkim sąsiedztwa ze stolicą. Zmęczeni wielkomiejskim zgiełkiem mieszkańcy Warszawy coraz chętniej poszukują alternatyw. Dynamicznie rozwijające się Marki są odpowiedzią na ich potrzeby. Oferują bowiem wszystko, co potrzeba do wygodnego życia, i są dobrze skomunikowane ze stolicą.

Miasto przyciąga rozwiniętą infrastrukturą i bliskością terenów zielonych, a także atrakcyjną ofertą lokalową. Nowoczesne osiedla mieszkaniowe, segmenty i wolnostojące domy – każdy znajdzie dla siebie idealne lokum – i singiel, i para, i rodzina z dziećmi.

Mieszkania Marki – rozbudowana oferta deweloperów

 

Deweloperzy jako jedni z pierwszych zauważyli potencjał podwarszawskich Marek, które dzięki atrakcyjnym terenom zielonym stanowią obecnie jedną z najpopularniejszych alternatyw dla stolicy. Oferują bowiem zdecydowanie więcej roślinności, mniej zgiełku i rzadszą zabudowę. Co więcej, miasto wymaga od deweloperów, aby w projektach inwestycyjnych uwzględniali środowisko naturalne. W efekcie osiedla są pełne zieleni, co przekłada się na wyższy komfort życia mieszkańców.

W ofertach deweloperów dominują mieszkania 3- lub 4-pokojowe – idealne dla rodzin z dziećmi lub par planujących potomstwo. Nie oznacza to jednak, że w Markach brakuje lokali dla singli. Wybierać mogą oni spośród atrakcyjnych kawalerek i 2-pokojowych mieszkań. Budując osiedla, deweloperzy dbają o to, aby wyposażone one były we wszystkie udogodnienia dla mieszkańców, takie jak windy, miejsca postojowe, szerokie korytarze, ławeczki czy też place zabaw.

Mieszkania w Markach charakteryzują się również atrakcyjnym układem pomieszczeń. Dla zwiększenia komfortu niejednokrotnie wydziela się w nich strefę dzienną i nocną. Z kolei właściwe usytuowanie budynku względem stron świata sprawia, że pomieszczenia są dobrze nasłonecznione.

Segmenty i wolnostojące domy – Marki idealnym miejscem dla osób szukających odosobnienia

 

Mieszkanie w bloku nie jest dla Ciebie, jednak nie chcesz całkowicie rezygnować z udogodnień, jakie oferuje stolica? Coraz więcej deweloperów ma w swojej ofercie atrakcyjne segmenty, a nawet wolnostojące domy w Markach. Najczęściej położone są one z dala od ruchliwych ulic i w otoczeniu zieleni, co gwarantuje wysoki komfort życia.

To przestronne, 4- i więcej pokojowe budynki, przeznaczone dla rodzin z dziećmi. Ich atutem jest nie tylko lokalizacja, która zapewnia spokój, a zarazem łatwy dojazd do stolicy, ale również własny ogród. Można w nim znaleźć ukojenie po ciężkim dniu w pracy, zrelaksować się, wypocząć z książką w ręku czy też spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi. Co więcej, segmenty i domy wyposażone są w garaże, wiaty garażowe lub miejsca postojowe, dzięki czemu nie ma żadnych problemów z zaparkowaniem samochodu.

Segmenty i domy w Markach to propozycja dla osób, którym zależy na prywatności. Najczęściej są one droższe od mieszkań, jednak w porównaniu z Warszawą ich ceny nadal są bardzo atrakcyjne. W zamian domownicy otrzymują większą swobodę. Co więcej, coraz częściej osiedla segmentów i domów wyposażone są w place zabaw i miejsca integracji mieszkańców, co ułatwia zacieśnianie sąsiedzkich więzi.

W Markach wciąż nie brakuje terenów inwestycyjnych pod budowę nowoczesnych osiedli. Miasto prężnie się rozwija, stając się coraz lepszym miejscem do życia. Z jednej strony zapewnia bliskość terenów zielonych, z drugiej – łatwy dojazd do stolicy. Nic więc dziwnego, że cieszy się coraz większą popularnością. Wzmożone zainteresowanie miastem jest również zasługą rozbudowanej oferty mieszkaniowej. Wymarzone lokum znajdzie tutaj każdy – nie tylko rodziny z dziećmi, ale i singiel oraz bezdzietna para.

źródło: slawbud.pl – deweloper Łomianki

Przeczytaj również
dom-mobilny

Tanie wakacje w domkach holenderskich

Wyjazdy wakacyjne (zwłaszcza całą rodziną) są w stanie pochłonąć znaczne środki finansowe. Nie zawsze przecież pojawia się okazja na atrakcyjną promocję czy też ofertę last minute. Gdy więc ceny okażą…
Czytaj więcej