Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Przez żołądek do serca

przez żołądek do serca

Jesteś na wakacjach lub chcesz dobrze zjeść w jakimś mieście? Sprawdź naszego jedzeniowego bloga i przeczytaj czy restauracja którą chcesz wybrać jest odpowiednia dla Twojego żołądka i szerokości Twojego portfela!

Przez żołądek do serca to blog gastronomiczny tworzony przez dwójkę miłośników jedzenia, którzy chcą sprawdzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim pewnie krótkim, ale wartościowym życiu. Na naszej stronie przeczytasz autorskie recenzje na temat dań zamówionych przez nas w lokalach w Małopolsce, Polsce i za “granico”. Najcięższym z etapów jedzenia na mieście jest wybranie lokalu, a zamawiając jedzenie nie warto oszczędzać. Sprawdzamy nie tylko kuchnię polską, ważna dla nas jest każda bardziej czy mniej popularna knajpa, którą możecie znaleźć w Internetach. Jemy w knajpach i je recenzujemy po to, abyście nie musieli zawieść się zamawiając dania. Nieraz zdarza się, że recenzje opublikowane w Internecie są nieprawdziwe i zakupione. Nasze wpisy są w 110% autorskie, nie „sprzedajemy” recenzji.

Pst… Masz może swój lokal, która jeszcze nie znalazła się u nas? Napisz do nas maila lub skontaktuj się przez formularz kontaktowy na stronie. Przyjdziemy do Ciebie kiedy tylko będziemy mieć czas i pusty żołądek!

Oprócz wpisów tego typu, piszemy także artykuły o popularnych zagwostkach polaków surfujących w Internecie. Wśród wielu, znajdziesz tu wpisy takie jak: jak układać sztućce po posiłku jak i nasze propozycje z czym jeść lub w jaki sposób podawać popularne przekąski. Masz pomysł na artykuł, który mógłby znaleźć się na przez żołądek do serca? Skontaktuj się z nami!

Sprawdź naszego bloga gastronomicznego i przekonaj się że warto go śledzić!

Adres siedzibyWarszawa
Warszawa
30-124
Telefony stacjonarne600600600

Serwisy internetowehttps://www.przez-zoladek-do-serca.pl/
Poczta e-mailkontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Obsługiwany rejonWarszawa
OddziałyWarszawa

Kategoria:
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl