Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Firma specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu: infolinii, sprzedaży/umawiania spotkań przez telefon, programowaniu, pozycjonowaniu.

Firma 4EverNET Sp. z o.o.na rynku teleinformatycznym działa od 2002 roku. W ciągu kilkuletniej działalności wyspecjalizowała się w dostarczaniu technologii i usług internetowych, jak również efektywnej realizacji zleceń w ramach marketingu opartego na komunikacji bezpośredniej przy wykorzystaniu Contact Center. W tym czasie firma zdołała także wypracować markę rozpoznawaną w branży informatycznej, między innymi dzięki autorskim rozwiązaniom sieciowym i programistycznym. Jednocześnie 4EverNet jest twórcą portali internetowych www.4safe.pl i www.carsafe.pl oraz aktywnie wspiera inicjatywę www.pijanikierowcy.pl.
Dzięki stale rozbudowywanym i udoskonalanym serwisom udało nam się nawiązać współpracę z wieloma cenionymi firmami oraz lepiej poznać środowisko, w którym działamy. Jednak największym kapitałem naszej firmy są ludzie. To dzięki naszym pracownikom, ich profesjonalizmowi i poświęceniu osiągamy sukcesy. Specjalistyczna wiedza, doświadczenie i zaangażowanie są podstawą długofalowych, partnerskich relacji z naszymi Klientami. By sprostać ich oczekiwaniom i móc efektywnie zaspokajać rosnące potrzeby rynku, nasi pracownicy uczestniczą w szkoleniach, kursach i seminariach. Służą one pogłębianiu wiedzy, ale także uczą kreatywnego myślenia, niezbędnego w realizowaniu stojących przed nimi wyzwań. Dzięki temu potrafimy usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagającego Klienta, do którego indywidualnych potrzeb dostosowywana jest każda usługa.
Nasza oferta obejmuje:
usługi Call Center
usługi reklamowe na branżowych portalach internetowych
oprogramowanie
usługi serwisowe
wirtualny fax
VoIP
łącza dla Klientów biznesowych
hosting

Adres siedzibyKatowice
ul.Krahalska 7
40-285 Katowice
Telefony stacjonarne32 790 77 78

Serwisy internetowewww.4en.com.pl
Poczta e-mailinfo@4en.com.pl

Obsługiwany rejoncała Polska
OddziałySosnowiec

Kategoria:
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl