Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Embassy Elżbieta Broda

embassy agencja hostess i hostów

Naszym interesantom świadczymy usługi kompetentnych i ambitnych pracowniczek i pracowników, którzy oprócz znakomitego wyglądu są znawcami dodatkowo w takich dziedzinach jak modeling czy taniec.

Nasza wyjątkowa agencja hostess EMBASSY realizuje od 2010 roku szeroko zakrojoną aktywność na obszarze całej Polski. Naszym interesantom świadczymy usługi kompetentnych i ambitnych pracowniczek i pracowników, którzy oprócz znakomitego wyglądu są znawcami dodatkowo w takich dziedzinach jak modeling czy taniec.

Wybierając nas, mają Państwo porękę współpracy z osobami wyjątkowo reprezentacyjnymi, które w twórczy sposób wesprą Państwa w osiągnięciu zamierzonego celu.

Doświadczenie gromadziliśmy w rozmaitych specjalnościach - były to zarówno internacjonalne zdarzenia powiązane z modą, jak i duże przedsięwzięcia kulturalne, dla których zdobywaliśmy donatorów. Jesteśmy w tym specjalistami, dlatego, że jak nikt inny zdajemy sobie sprawę, że reprezentacyjny wygląd to nie wszystko - a w wyniku tego całkowity nasz zespół regularnie uczestniczy w szkoleniach zwiększających jego kompetencje sprzedażowe czy też standard obsługi klientów.

Adres siedzibyŁódź
Hippiczna 2
94-049
Telefony komórkowe797127775
505057175

Serwisy internetowewww.embassy.com.pl
Poczta e-mailembassy.hostessy@o2.pl
biuro@embassy.com.pl

Obsługiwany rejonŁódź
OddziałyŁódź

Kategoria:
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl