Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Kursy, szkolenia, nauka
Białołęcki Uczniowski Klub Sportowy "BUKS" szkoła pływania
Chcesz nauczyć się pływać i w związku z tym szukasz zaufanej pomocy? W grę wchodzi tylko nauka pływania Legionowo? W takiej sytuacji mamy dla Ciebie propozycję — jak najszybciej zapoznaj się z ofertą, którą ma Białołęcki Uczniowski Klub Sportowy (BUKS).
big-ben.edu.pl niepubliczna polsko-brytyjska szkoła podstawowa
Nasza szkoła nie poddaje się trendom źle pojętej nowoczesności. Niepubliczna podstawówka Warszawa oferuje państwu nauczenie naszych wychowanków szacunku przecie kultury i dyscypliny.
BINGO! Szkolenie psów Łukasz Wacławski szkolenia dla psów
Chciałbyś polegać na swoim psie? To jest możliwe wystarczy, że oddasz go we właściwe ręce i poddasz profesjonalnej tresurze. Z nami Twój pies zmieni się na lepsze, a mimo to niczego nie będzie robił wbrew sobie.
BNS IT bns it
Firma szkoleniowo-doradcza BNS IT świadczy usługi na rzecz programistów oraz zespołów projektowych. Organizujemy szkolenia w Łodzi oraz Warszawie.
BONiZP szkolenia z zamówień, przetargów publicznych, wycena nieruchomości
Szeroka oferta szkoleń z Prawa Zamówień Publicznych dla Zamawiających i Wykonawców na terenie całej Polski. Wycena nieruchomości w Małopolsce.
British School Marlena Wiktorowicz kursy przygotowujące do matury
Nasza oferta to kursy językowe. Zapraszamy na naukę języka angielskiego, włoskiego, rosyjskiego, francuskiego, niemieckiego. Organizujemy kursy językowe na każdym poziomie zaawansowania. Nasze grupy liczą sobie od 4 do 7 osób.
BUDDY s.c. centrum nurkowe buddy s.c.
Centrum Nurkowe BUDDY s.c. jest pięciogwiazdkowym Centrum Nurkowym PADI, posiadającym certyfikat o numerze 32442. Siedziba szkoły nurkowania mieści się w Warszawie. Firma prowadzi kursy nurkowania w Polsce i poza jej granicami.
Business Language Trainings business language trainings
Business Language Trainings prowadzi szkolenia w zakresie biznesowego języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i polskiego dla firm.
CAESAR - Szkoła Języków Obcych język angielski w twoim domu lub w miejscu pracy, byliśmy pierwszą firma w lublinie z usługą dojazdu do domu lub firmy klienta
Szkoła nauki języka angielskiego Caesar oferuje angielski przez Skype i angielski z dojazdem w Lublinie i okolicach – wybierz najlepsze miejsce i termin nauki języka!
Calculatic excel
[b]Calculatic[/b] to jedyne tego typu narzędzie na świecie. Wspiera pracę w programie Microsoft Excel, poprawiając błędne formuły, wstawiając samodzielnie funkcje, prezentując tysiące przykładów na tematy takie jak tabele przestawne, czy wykresy.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl