Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Kursy, szkolenia, nauka
Centrum Szkoleń Eureka s.c szkolenia
Centrum Szkoleń Eureka zachęca do skorzystania z profesjonalnych szkoleń dla firm, pozwalających na podnoszenie kwalifikacji w wielu obszarach działalności.
Centrum Szkoleń i Technologii CNC Numerika kursy cnc
Zastanawiasz się nad tym, gdzie można znaleźć kurs CNC? Przestań się nad tym zastanawiać i czym prędzej zwróć uwagę na naszą działalność. Wybierając naszą firmę, wybierasz zadowolenie (to nie są tylko słowa, mamy po swojej stronie różne atuty).
Centrum Szkoleń Jacek Potęga wynajem sal szkoleniowych
Firma z Krakowa zajmująca się organizacją i przeprowadzania szkoleń merytoryczno-informatycznych, a także wynajmem sal szkoleniowych oraz powierzchni biurowych.
CEZ CARGO wynajem sal katowice
W oparciu o 20-letnie doświadczenie oferujemy Państwu naszą nową usługę: wynajem sali konferencyjno-szkoleniowej w Katowicach. Zapewniamy przyjazne warunki: nowoczesny sprzęt, wynajem w dogodnym trybie, przystępna lokalizacja.
CJO Speakland cjo speakland
Nauka Języków Obcych - język angielski, niemiecki, francuski, rosyjski Kursy dla dzieci, młodzieży, dorosłych Szkolenia dla firm i instytucji
Coach Inc coach inc
Coach Inc - Nasza aktywność skupia się na oferowaniu posług, polegających na szeroko rozumianym wsparciu podmiotów w uregulowaniu ich aktywności do wymogów prawa.
Coach Poznań coach poznań - coaching osobisty, coaching relacji, coaching biznesowy, coaching kariery, life coaching
Umów darmową 30-minutową sesję coachingową z zakresu: Coaching Osobisty, Coaching Relacji, Coaching Biznesowy, Coaching Kariery, Life Coaching - Poznań, Warszawa, Online (Skype) Coach Poznań Magdalena Ciesielska
Coaching Balance Joanna Jagielska coaching biznesowy, kariery, sportowy, wizerunku, diet coaching
Jesteśmy firmą szkoleniową o ugruntowanej pozycji na rynku. Działamy w pełni profesjonalnie, z nastawieniem na sukces zawodowy i rozwój osobisty naszych klientów.
CoachTrenerka Izabela Janusz coachtrenerka izabela janusz
Coachtrenerka Izabela Janusz. Coach/Trener rozwoju. Oferta profesjonalnej usługi coachingowej i szkoleniowej dla osób prywatnych, firm i przedsiębiorstw. Coaching jako efektywna metoda wspomagająca rozwój i wzrost skuteczności działania.
CODEACADEMY Akademia programowania dla wszystkich akademia programowania dla wszystkich
CodeAcademy to akademia programowania kierowana do osób, które chcą od podstaw nauczyć się programować używając Javy. Dzięki naszej akademii czeka Cię świetlana przyszłość wiodącą duże profity i współpracę z renomowanymi firmami.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl