Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Zajecia sportowe i rekreacyjne
Akademia Piłkarska Eskadra akademia piłkarska
W naszej Akademii Eskadra jesteśmy w stanie zapewnić prawie pięć hektarów przygotowanych specjalnie do szkolenia młodych zawodników.
Aleksandra Kiepura Work&Body trening funkcjonalny
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszych rozwiązań, jeśli chodzi o kreatywne i nastawione na efektywność treningi. Sprawdź koniecznie jak wiele zyskasz, gdy będziesz korzystać z naszych rozwiązań.
AMS Sp.z o.o. Sp.k. kursy
Akademia Mistrzostwa Sportowego oferuje szereg profesjonalnych kursów na trenerów i instruktorów. Cieszymy się ogromnym szacunkiem wśród naszych uczniów. Działamy na terenie całej Polski.
BODY PRO body pro
Eksperci Formy proponują Państwu ćwiczenia, które zdecydowanie podniosą każdą kondycję. Jedną z takich form aktywności jest kettlebell, czyli trening polegający na ruchach wahadłowych obciążnika ciągniętego ze skłonu do wysokości brzucha lub barków.
bodyactive bodyactive
Studio Bodyactive specjalizuje się w efektywnym treningu personalnym EMS polegającym na elektrostymulacji mięśniowej. Nasz trener personalny prowadzi zajęcia korekcyjno-kompensacyjne oraz masaże relaksacyjne.
Centrum Doradztwa i Szkoleń EUROPROJEKT manufaktura dla zdrowia
Oferta Manufaktury Fitnessu skierowana jest do kobiet z Lubina i okolic. Klub fitness posiada nowoczesną siłownię, w której kobiety mogą ćwiczyć pod okiem doświadczonych i wykwalifikowanych personalnych trenerów lub też bez nich.
Concept Free Edyta Staroń concept free edyta staroń
Concept Free Edyta Staroń specjalizuje się w prowadzeniu zajęć fitness oraz w sprzedaży sprzętu sportowego.
Dietetyk online Dor Diet dietetyk online dor diet
Szukasz specjalisty w dziedzinie dietetyki? Zdecyduj się na firmę Dor-diet, która zajmuje się tworzeniem dedykowanych diet dla swoich pacjentów. Dzięki jej wsparciu każdy może znaleźć dla siebie profesjonalną pomoc w dążeniu do wymarzonej wagi i sylwetki
Fit-Coach trening personalny
Nazywam się Tadeusz Smuś i jestem trenerem personalnym działającym głównie we Wrocławiu. Korzystacie Państwo u mnie ze wspólnych ćwiczeń, z dostosowania planu treningowego, żywienia. Dodatkowo motywuję moich klientów do realnych zmian.
Fit&Pro Mateusz Łapiński mateusz łapiński trener osobisty
Korzystaj z fachowej pomocy trenera osobistego – Mateusz Łapiński Trener Osobisty oferujący swoje usługi w Warszawie, gwarantuje klientom wszechstronne wsparcie w zmierzaniu do wyznaczonych celów.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl