Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Transport
MIĘDZYNARODOWY TRANSPORT OSOBOWY PRZEMYSŁAW KONSTANCIUK międzynarodowy transport osobowy przemysław konstanciuk
Założona przez nas firma realizuje jakościowo profesjonalne usługi transportowe w zakresie przewozów osób wysokiej jakości busami do Niemiec, Belgii i Holandii.
MM Innovation - Wynajem aut dostawczych mm innovation - wynajem aut dostawczych
Wawaosobowe.pl - wypożyczalnia aut osobowych i dostawczych. W szerokiej ofercie posiadamy różnorodnego rodzaju samochody.
Modus Ambulans modus ambulans
Jesteśmy firmą, która specjalizuje się transporcie medycznym. Każdy transport może zostać wykonany w dowolne miejsce w Warszawie, Polsce, a nawet Europie. Posiadamy do dyspozycji nie tylko w pełni wyposażone karetki, ale również samolot medyczny.
P.H.U. Dromader - Trans p.h.u. dromader - trans
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy firmą działającą od 1990 roku w branży transportowej. Specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym oraz usługach lokalnych takich jak transport Szczecin, przewozy Szczecin oraz przeprowadzki.
P.T.S Węglo-Trans - Tani polski węgiel p.t.s węglo-trans - tani polski węgiel
P.T.S. Węglo-Trans para się sprzedażą węgla kamiennego a także transportem drogowym. W asortymencie posiadamy polski węgiel.
P18 parking lotnisko okęcie 18
ani i bezpieczny Parking Lotnisko Okęcie położony jest ok.2km od terenu Lotniska Chopina w Warszawie. W cenie usługi zapewniony jest transport na lotnisko Okęcie oraz z lotniska na parking.
Parking „u Michała” parking „u michała”
U Michała to parking położony na prywatnej działce w Pyrzowicach. Parking znajduje się około 400 metrów od portu lotniczego Katowice-Pyrzowice. Oferta adresowana jest do osób, które odwożą kogoś na lotnisko bądź odbierają kogoś z lotniska.
Parking Lotniskowy Banino parking lotniskowy banino
Parking Banino w sąsiedztwie lotniska w Gdańsku współdziała z fachową firmą ochroniarską. To gwarancja świetnej ochrony każdego zostawionego na miejscu pojazdu.
PKS Polonus pks polonus
PKS Polonus to przedsiębiorstwo z tradycjami. Od dawna zapewnia podróżującym przyjemnej podróży w dobrej cenie oraz niezwykle krótkim czasie. Przebieraj wśród dziesiątek tras krajowych i międzynarodowych.
POLCAR autobusy
POLCAR to firma świadcząca usługi w zakresie międzynarodowego przewozu osób. Wynajmujemy busy, obsługujemy firmy, wesela, instytucje i wycieczki. Z nami dojedziesz wszędzie!
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl