Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Transport
Euroasia Cargo Service Sp. z o.o. euroasia cargo service sp. z o.o.
Istniejąca w sektorze spedycji międzynarodowej od 2002 roku firma EUROASIA CARGO SERVISCE posiada swoją placówkę w Krakowie. Obszar pracy dotyczy takich państw, jak: Syria, Rosja i Irak.
EuroCar wynajem aut osobowych i dostawczych
EuroCar to wypożyczalnia samochodów z siedzibą w Tarnowie. W jednym miejscu znajdziecie Państwo nie tylko samochody osobowe, ale także i te dostawcze. Oferujemy szeroki wybór pojazdów, niskie ceny wynajmu oraz pełną opiekę serwisową.
F.H.U. Lukpol f.h.u. lukpol
Firma F.H.U. Lukpol to firma prężnie działająca w branży usług powiązanych z przeprowadzkami krajowymi oraz zagranicznymi. Oferta adresowana jest do osób prywatnych oraz do firm poszukujących fachowej obsługi w zakresie przeprowadzek.
F.U. Wujek Marek Sosnowiec f.u. wujek marek sosnowiec
Nowoczesna firma zlokalizowana na terenie uroczego Sosnowca od wielu lat prowadzi swoją działalność na terenie województwa śląskiego.
Firma Handlowa REMI firma handlowa remi
REMI - firma, która zajmuje się transportem międzynarodowym i spedycją. Na rynku istniejemy już od 15 lat. Do naszego taboru wchodzi 16 ciągników oraz naczep plandekowych. Przedsiębiorstwo REMI znajduje się w Stargardzie Szczecińskim.
Firma Handlowa REMI firma handlowa remi
REMI - firma, która zajmuje się transportem międzynarodowym i spedycją. Na rynku istniejemy już od 15 lat. Do naszego taboru wchodzi 16 ciągników oraz naczep plandekowych. Przedsiębiorstwo REMI znajduje się w Stargardzie Szczecińskim.
Flotea flotea
Znajdujesz się w Polsce i chcesz się wybrać do Holandii? Nie wiesz na jaki transport się zdecydować?
Forcargo24 forcargo24
Systemy mocowań ładunków przeznaczone dla różnego rodzaju zastosowań w transporcie lądowym, lotniczym, kolejowym i morskim.
Gardner Aerospace Tczew Sp. z o.o. kompleksowa obsługa produkcyjna
Firma Gardner Aerospace jest wiodącym dostawcą części i podzespołów dla przemysłu lotniczego. Współpracujemy z największymi światowymi kontrahentami oraz ich dostawcami poziomu Tier 1. Jesteśmy międzynarodową firmą zatrudniającą 1500 pracowników.
Gefco gefco
Gefco Polska to porządny kontrahent logistyczno-transportowy, który to naturalnie dzięki własnemu dużemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu na dowolnym poziomie współpracy jest w stanie zaproponować prędki, bezpieczny i sprawdzony łańcuch dostaw.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl