Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Transport
Duda Transport & Logistic duda transport & logistic
Przedsiębiorstwo transportowe Duda Transport & Logistic realizuje się w transporcie krajowym jak także zagranicznym. Firma posiada swoje oddziały na terenie województwa śląskiego, świętokrzyskiego, dolnośląskiego i innych.
Dyniewicz Krzysztof - usługi transportowe dyniewicz krzysztof - usługi transportowe
Przedsiębiorstwo Dyniewicz od 1999 roku oferuje obszerny zakres usług transportowych. Koncentrujemy się na transportach pasażerskich, oferując Klientom przewóz osób warszawa.
EPAKA ZACHÓD SYLWESTER SAŁASIŃSKI speedycja - twój transport i spedycja paczek
Transport i spedycja ładunków paletowych i gabarytow, najlepsze porównanie wszystkich kurierów działających na Polskim rynku.
EURO-CAR euro-car
Prezentowana witryna www opisuje usługi firmy Euro Car, która ma wieloletnie doświadczenie w zakresie przewozów międzynarodowych.
Euroas palety, europalety - skup, sprzedaż, logistyka
Euro-as skup, sprzedaż, logistyka – palety, europalety, palety drewniane przez 24 godziny. Oferujemy palety suche, nieuszkodzone. Sprawna i terminowa obsługa zamówienia.
Euroasia Cargo Service Sp. z o.o. euroasia cargo service sp. z o.o.
Istniejąca w sektorze spedycji międzynarodowej od 2002 roku firma EUROASIA CARGO SERVISCE posiada swoją placówkę w Krakowie. Obszar pracy dotyczy takich państw, jak: Syria, Rosja i Irak.
EuroCar wynajem aut osobowych i dostawczych
EuroCar to wypożyczalnia samochodów z siedzibą w Tarnowie. W jednym miejscu znajdziecie Państwo nie tylko samochody osobowe, ale także i te dostawcze. Oferujemy szeroki wybór pojazdów, niskie ceny wynajmu oraz pełną opiekę serwisową.
F.H.U. Lukpol f.h.u. lukpol
Firma F.H.U. Lukpol to firma prężnie działająca w branży usług powiązanych z przeprowadzkami krajowymi oraz zagranicznymi. Oferta adresowana jest do osób prywatnych oraz do firm poszukujących fachowej obsługi w zakresie przeprowadzek.
F.U. Wujek Marek Sosnowiec f.u. wujek marek sosnowiec
Nowoczesna firma zlokalizowana na terenie uroczego Sosnowca od wielu lat prowadzi swoją działalność na terenie województwa śląskiego.
Firma Handlowa REMI firma handlowa remi
REMI - firma, która zajmuje się transportem międzynarodowym i spedycją. Na rynku istniejemy już od 15 lat. Do naszego taboru wchodzi 16 ciągników oraz naczep plandekowych. Przedsiębiorstwo REMI znajduje się w Stargardzie Szczecińskim.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl