Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Materiały budowlane
www.verasol.pl www.verasol.pl
Szukasz ekologicznych i trwałych rozwiązań do swojego domu? Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą produktów Verasol®, która obejmuje wysokiej jakości systemy zadaszeń tarasu, letnie ogrody, szklane ściany przesuwne.
www.westagroup.pl www.westagroup.pl
Firma Westa Group Sp. z o.o. z Woli Rzędzińskiej zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych. Zapewniamy dodatkowo transport zakupionych materiałów we określone miejsce na terenie UE.
www.zasbud-kruszywa.pl www.zasbud-kruszywa.pl
Wydobyciem, obróbką, sprzedażą i transportem kruszyw naturalnych zajmuje się Zakład Produkcji Piasków Kwarcowych Płukanych i Suszonych ZAS-BUD B. Zaskórska, M. Gorzeń. Sp. j. w Ujeździe.
Wytwórnia Sztukaterii Montaż wytwórnia sztukaterii montaż
Wytwórnia Sztukaterii Montaż powstała w 1974 roku w Sulechowie (województwo lubuskie). Produkujemy sztukaterię gipsową i sztukaterię budowlaną oraz wykonujemy odlewy z gipsu oraz z żywic.
Zagórski Terrazzo Monika Zagórska płytki tarasowe
Jesteśmy producentem płytek przemysłowych, tarasowych, chodnikowych. Proponujemy też parapety tworzone na wymiar, cokoły przyścienne i schodowe, ruszty betonowe, okładziny schodowe.
Zakład betoniarski Nowaczyk Tomasz kręgi studzienne
Nasz zakład betoniarski działalność na rynku prowadzi już od 1928 roku. Zajmujemy się produkcją trwałych wyrobów betonowych oraz świadczymy usługi betoniarskie.
Zakład Betoniarski Wyrób Nagrobków Włodzimierz Krysiak zakładanie kostki brukowej
Firma KRYSIAK to przedsiębiorstwo rodzinne, które działalność w branży kamieniarskiej i brukarskiej prowadzi już od lat 60-tych.
Zakład Produkcji Betonów Małgorzata Waluszek płyty betonowe
Beton jest jednym z najbardziej powszechnych materiałów budowlanych, znajduje też zastosowanie w innych dziedzinach, na przykład w architekturze ogrodowej i miejskiej.
Zakład Produkcji Betonu Stanisław Waluszek zakład produkcji betonu stanisław waluszek
Zakład Produkcji Betonu J&SW znajdujący się w Czechowicach wykonuje posadzki przemysłowe na Śląsku, a także w Małopolsce z własnego kruszywa.
Zakład Produkcyjny Prefagbud prefagbud - nadproże l-19
Pustaki do stropu Teriva I, pustaki do stropu Teriva I bis, pustaki do stropu Teriva II i III nie mają przed nami żadnych tajemnic. Ich produkcją i sprzedażą zajmujemy się od 1986 roku.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl