Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Materiały budowlane
www.mersi.pl www.mersi.pl
Chcesz stworzyć wymarzony dom lub biuro, gdzie poczujesz się swobodnie i wygodnie, inspirując przy okazji innych? Pomożemy Ci w tym! Sklep internetowy MERSIPL SP. Z O.O. w Mińsku Mazowieckim to dostawca wysokiej jakości elementów wykończeniowych.
www.nordgips.pl www.nordgips.pl
W Nordgips - firmie powstałej z pasji do wzbogacania wnętrza zajmujemy się tworzeniem unikatowych, dźwiękochłonnych paneli ściennych 3D. Mamy panele w przeróżnych kształtach - delikatnych, prostych i geometrycznych.
www.okna-drewniane-urzedowski.pl www.okna-drewniane-urzedowski.pl
Wymarzony dom, a w nim stolarka o jednakowej kolorystyce, wzornictwie i wysokich walorach funkcjonalnych. Schludne wykończenie i nowoczesne technologie - to propozycje firmy F.H.U. INVEST-DOM z Krakowa.
www.stig-aluminium.pl www.stig-aluminium.pl
Wieloletnie doświadczenie w dystrybucji drzwi, okien i fasad aluminiowo-szklanych posiada firma Stig-aluminium Adam Kasprowicz z Piaseczna. Jesteśmy producentem stolarki, zapewniając wszechstronną obsługę, włącznie z montażem.
www.uni-stone.pl www.uni-stone.pl
Firma UNISTONE-RIVA z Cieszyna oferuje trwałe i eleganckie wyroby kamienne do wystroju wnętrz czy wykończenia elewacji. Wykonujemy także zlecenia dróg ogrodowych, tarasów, schodów zewnętrznych.
www.verasol.pl www.verasol.pl
Szukasz ekologicznych i trwałych rozwiązań do swojego domu? Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą produktów Verasol®, która obejmuje wysokiej jakości systemy zadaszeń tarasu, letnie ogrody, szklane ściany przesuwne.
www.westagroup.pl www.westagroup.pl
Firma Westa Group Sp. z o.o. z Woli Rzędzińskiej zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych. Zapewniamy dodatkowo transport zakupionych materiałów we określone miejsce na terenie UE.
www.zasbud-kruszywa.pl www.zasbud-kruszywa.pl
Wydobyciem, obróbką, sprzedażą i transportem kruszyw naturalnych zajmuje się Zakład Produkcji Piasków Kwarcowych Płukanych i Suszonych ZAS-BUD B. Zaskórska, M. Gorzeń. Sp. j. w Ujeździe.
Wytwórnia Sztukaterii Montaż wytwórnia sztukaterii montaż
Wytwórnia Sztukaterii Montaż powstała w 1974 roku w Sulechowie (województwo lubuskie). Produkujemy sztukaterię gipsową i sztukaterię budowlaną oraz wykonujemy odlewy z gipsu oraz z żywic.
Zagórski Terrazzo Monika Zagórska płytki tarasowe
Jesteśmy producentem płytek przemysłowych, tarasowych, chodnikowych. Proponujemy też parapety tworzone na wymiar, cokoły przyścienne i schodowe, ruszty betonowe, okładziny schodowe.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl