Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Materiały budowlane
Extreme Marta Błońska blaty granitowe i kamienne
Kamienie takie jak granit czy marmur świetnie nadają się na budulec trwałych i pięknych ogrodzeń, schodów czy elementów wystroju wnętrz takich jak blaty. Firma Extreme Stone wykorzystuje te potencjał kamienia tworząc piękne wyroby na zamówienie.
F.H.B BRUK-MAR f.h.b bruk-mar
Istniejąca od wielu lat firma BRUK – MAR jest sprzedawcą kostki brukowej. Siedziba zakładu znajduje się w Krakowie. Dysponuje specjalistycznymi urządzeniami, między innymi koparkami oraz pojazdami posiadającymi HDS.
F.H.U Granitex f.h.u granitex
Nagrobki granitowe Olesno - Granitex. Sprzedaż nagrobków z granitu , najwyższa jakość, niskie ceny, płyty granitowe na nagrobki
F.H.U. Forma f.h.u. forma tapety ścienne
F.H.U. Forma to renomowany sprzedawca tapet ściennych, prowadzący działalność od 2002 roku. Oferuje duży wybór tapet ściennych cenionych producentów, m.in. takich jak Studio 465, Hohenberger czy Grandeco.
F.H.U. Lapis f.h.u. lapis
Zaopatrujemy w chemię kamieniarską oraz produkty do pielęgnacji powierzchni kamiennych firmy oraz klientów indywidualnych.
F.H.U.P. SZABELSKI płytki
Firma F.H.U.P. „SZABELSKI” powstała na początku lat 90-tych z inicjatywy Tadeusza Szabelskiego. Od tego czasu oferta firmy jest systematycznie rozwijana i poszerzana. Firma Szabelski współpracuje tylko z największymi producentami płytek.
F.U.H Laser f.u.h laser
Laser jest firmą usługowo-handlową, która funkcjonuje na polskim rynku od 1997 roku. Siedziba firmy mieści się w Krakowie. Oferta adresowana jest do osób prywatnych i do firm o różnym profilu działalności.
FABRYKA4x4 fabryka4x4
Zajmujemy się cięciem laserem i obróbką metali. Posiadamy atrakcyjne ceny oraz wysoką jakość. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty usług. Wszystkie niezbędne informacje znajdą państwo na stronie.
FANECO Sp. z o.o. dystrybutor i producent kompleksowego wyposażenia sanitarnego
Firma Faneco to dystrybutor a zarazem producent wyposażenia toalet publicznych, również specjalistycznych, dla osób niepełnosprawnych.
Farby Studio Barw s.c. farby, farby poznań, tapety natryskowe, dialcolor
Firma Studio Barw ze Skórzewa koło Poznania jest oficjalnym przedstawicielem firmy Trimetal. Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia oferty na stronie: studiobarw.com.pl
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl