Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Narzędzia i sprzęt budowlany
Igel Project Marcin Jeż igel project marcin jeż
Firma IGEL PROJECT oferuje pełen zakres usług powiązanych z dostawą i montażem wszelkiego typu urządzeń dźwigowych.
IKWE Sławomir Zboralski klimatyzacje
Firma IKWE zapewnia swoim klientom dobór, dostawę i montaż urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i elektrycznych oraz instalacji elektroenergetycznych. Oferuje również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny tych urządzeń.
Industrial Construction szlifierki oscylacyjne idealne dla twojego domu
Przedsiębiorstwo Industrial Construction z.o.o posiada w ciągłej sprzedaży maszyny pneumatyczne do robót stolarskich jak obrabiarki i szlifierki pneumatyczne, o szerokim spektrum wyboru tempa działania.
Inter-Plast Z.Bodziachowska-Kluza Spółka Jawna inter-plast z.bodziachowska-kluza spółka jawna
Nasza firma wyposaża przedsiębiorstwa z całej Polski w niezawodne i funkcjonalne maszyny do obróbki metalu. Polecamy tanie maszyny CNC używane oraz nowe maszyny wiodących na rynku marek.
Interhandler inter handler ładowarki
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dystrybucji maszyn budowlanych JCB Przedsiębiorstwo Interhandler Sp. z o.o. stała się jednym, z największych graczy w tej branży w Polsce.
Interklima projektowanie klimatyzacji
Sprawna klimatyzacja jest najważniejszym elementem wyposażenia biura, gdy za oknem panuje 'żar'. Nowoczesne firmy chętnie inwestują w wentylacje, aby zwiększyć efektywność prac swoich i współpracowników.
intermech.pl intermech.pl
Inter-Mech Sp.j. w Gliwicach od przeszło 10 lat prowadzi sprzedaż części zamiennych do maszyn budowlanych. Na rynku działamy od ponad dekady, dostarczając części zamienne produkcji polskiej i zagranicznej.
isprzęt.pl Sp. z o.o. agregaty malarskie i tynkarskie
Nasz sklep internetowy to baza sprzętu budowlanego dedykowanego profesjonalistom. Główne kategorie do Państwa dyspozycji to agregaty malarskie, prądotwórcze, klasyczne narzędzia ręczne oraz pomiarowe. Udzielamy bezpłatnych konsultacji.
J.Maciniak Ładowarki teleskopowe podnośniki koszowe poznań
Oferujemu Państwu możliwość wynajęcia podnośników koszowych, czy ładowarek teleskopowych. Sprawdzony sprzęt najlepszych producentów zagwarantuje Państwu wykonanie prac szybko i bezpiecznie.
JAG-MAR Wojciechowscy s.c. sprzedaż i dystrybucja specjalistycznych gwoździ oraz gwoździarek pneumatycznych
Centrum Gwoździ to serwis firmy JAG-MAR, która zajmuje się dystrybucją gwoździ łączonych oraz gwoździarek. Na stronie przedstawiamy ofertę oraz sposoby na usprawnienie prac z wykorzystaniem oferowanych urządzeń.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl