Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Biura projektowe
Pracownia Square projekty obiektów handlowo-usługowych
Pracownia Architektoniczna "SQUARE" zajmuje się wykonywaniem dokumentacji projektowej domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, obiektów handlowo-usługowych, budynków biurowych, budynków użyteczności publicznej, hal przemysłowych.
PRACOWNIA SZTUKI OGRODOWEJ pracownia sztuki ogrodowej
Firma istnieje od 1997 roku. Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy już kilkaset obiektów. W naszej pracy staramy się skutecznym rozwiązaniom problemów technicznych nadać jak najwyższe walory estetyczne.
Pracownia Wnętrz Mirars projektowanie i aranżacja wnętrz - gdańsk - iława - olsztyn
Pracownia Wnętrz Mirars projektuje wnętrza mieszkalne i domy prywatne, jak i pomieszczenia komercyjne - sklepy, restauracje, biura itp. lokale. Działamy głównie na terenie dwóch województw pomorskim - Gdańsk i warmińsko-mazurskim - Olsztyn.
PRATO prato
Zajmujemy się projektowaniem krajobrazu i jego elementów. Projekty wykonujemy metodą komputerową, jak i tradycyjną ręczną. Zajmujemy się również rewaloryzacją ogrodów zabytkowych. Działamy na terenie całej Polski.
Pro Educatio pro educatio
Firma powstała w 2007 roku. Specjalizujemy się w sporządzaniu przedmiarów, kosztorysów i wycen robót budowlanych oraz specyfikacji technicznych. Przygotowujemy i przeprowadzamy przetargi na roboty i usługi budowlane.
Pro Geo pro geo
Posiadamy ponad trzydziestoletnie doświadczenie w działalności w zakresie geologii inżynierskiej, geotechniki, hydrogeologii i ochrony środowiska. Posiadamy laboratorium do badań gruntów oraz sprzęt techniczny do badań polowych i wierceń.
PRO-SAN II pro-san ii
Firma powstała w 2004 roku. Oferujemy usługi w zakresie projektowania i obsługi inwestycji dla obiektów nowych oraz remontów obiektów istniejących.
Procyon Sp. z o.o. procyon sp. z o.o.
Dom pasywny to nie tylko doskonałe i wygodne lokum, ale przede wszystkim inwestycja, która przynosi wymierne korzyści
PRODECOR Anna Nowakowska prodecor anna nowakowska
PRODECOR Anna Nowakowska to pracownia projektowania i aranżacji wnętrz będąca własnością Anny Nowakowskiej-Manoryk. Firma istnieje na rynku od 2007 roku. Projektant wnętrz świadczy usługi zwłaszcza na obszarze Zielonej Góry i okolic.
Profkad profkad
Biuro Projektów i Usług Inwestycyjnych "PROFKAD" powstało w 1994 roku. Wykonujemy projekty domów, obiektów użyteczności publicznej, prowadzimy także sprzedaż gotowych projektów.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl