Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Firmy budowlane
BUD-VIS FIRMA BUDOWLANA bud-vis firma budowlana
WYKONUJEMY: *TYNKOWANIE TRADYCYJNE *MUROWANIE *WYLEWKI *ELEWACJE *OCIEPLENIE PODDASZA *SUCHE TYNKI *GŁADZIE *SUFIT PODWIESZANY *ODWODNIENIA *ODGROMIENIA *WYBURZANIE Masz pytania dzwoń , zawsze udzielimy fachowej porady, tel.728-96-33-96
Budgreen firma remontowa kraków
Firma Budgreen działa od 1994 roku i specjalizuje się w pracach tynkarskich i wykończeniowych. Brała udział w wielkich liczących się inwestycjach jak lotniska, hale, szkoły i budownictwo mieszkalne.
Budo-spec pompy ciepła, ogrzewanie podłogowe ,posadzki anhydrytowe, rekuperacja
Wykonujemy domy w technologi X-BLOCK pasywne Dodatkowo : pompy ciepła ogrzewanie podłogowe posadzki anhydrytowe rekuperacje
Budosort budosort
Powstaliśmy w 2000r. Wykonujemy prace ogólnobudowlane, budowę sieci wodno-kanalizacyjnych. Dzięki technologii SECODRAIN, oferujemy usługi w sektorze inżynierii wodnej stosowanej przy odwodnieniach dróg, autostrad i budowie wszelkiego typu rurociągów.
Budowlana firma New-House budowlana firma new-house
Firma New-House zajmuję się od wielu lat [b]budową domów jednorodzinnych[/b]. Nasze doświadczenie i profesjonalizm sprawiają, że jesteśmy liderami na ryku nieruchomości. Zapraszam do zapoznania się z Naszą ofertą!
Centrum Techniki Basenowej baseny
Firma to profesjonaliści zajmujący się kompleksowo wykonawstwem, sprzedażą i montażem basenów kąpielowych oraz zadaszeniami basenowymi. Celem firmy jest kompleksowa i szybka obsługa klienta pod kątem zaprojektowania i wykonania najwyższej jakości basenu.
Clever Solutions Maciej Wiśniewski pogotowie hydrauliczne
Zapewniamy Państwu usługi hydrauliczne na profesjonalnym poziomie w Warszawie. Przenosimy punkty wodne i kanalizacyjne, montujemy niezbędny asortyment łazienkowy, w tym grzejniki, umywalki, wanny, brodziki.
Collet - usługi ogólnobudowlane remonty mieszkan od a do z
Remont mieszkania od A do Z. Gładzie gipsowe, malowanie, instalacje wodne i kanalizacyjne, glazura i terakota, panele i wiele innych
Cordia mieszkania na sprzedaż w krakowie
Jesteś singlem, jaki poszukuje jednopokojowej kawalerki, by wypoczywać po pracy? A może masz kilkuosobową rodzinę, potrzebującą czteropokojowego apartamentu, w ktrym każdy będzie miał swoje lokum?
D.A.G. Projekt Sp. z o.o. d.a.g. projekt sp. z o.o.
Mieszkania w Biedrusku - nowe domy w pięknej okolicy pod Poznaniem. Jeśli chcecie zobaczyć naszą realizację, to zapraszamy na stronę internetową.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl