Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Dla domu
Hydro Klim Sławomir Ratajczyk usługi klimatyzacyjne
Firma Hydroklim świadczy usługi z zakresu montażu i serwisu klimatyzacji. Oprócz tego wykonujemy prace hydrauliczne z zakresu wentylacji czy rekuperacji.
Hydro24 hydraulik poznań - mateusz melnyczuk
Usługi hydrauliczne w Poznaniu i okolicach. Oferta obejmuje zarówno drobne usługi jak naprawa kranu, spłuczki czy udrażnianie kanalizacji jak i większe zlecenia - montaż instalacji sanitarnych, wodnych, kanalizacyjnych, grzewczych.
Hydroodwierty - studnie głębinowe hydroodwierty - studnie głębinowe
Kompleksowe usługi związane ze studniami wierconymi głębinowo i kopanymi ręcznie kręgowymi. W ich ramach wykonujemy odwierty, pogłębianie, czyszczenie oraz przyłącze do budynku. Ponadto specjalizujemy się w szukanie i uzdatnianiu wody pitnej.
Imian-kuchnie imian-kuchnie
Firma „IMIANOWSKI KUCHNIE” zajmuje się produkcją wysokiej jakości mebli na zamówienie. Firma oferuje doradztwo, projekt, pomiar oraz bezpieczny transport mebli, a także ich montaż.
Impregnacja Kamień blat kuchenny konglomerat kwarcowy impregnacja kamień blat kuchenny konglomerat kwarcowy
Szanowni Państwo z wielka radością zapraszamy Państwa do skorzystania z usług kamieniarskich oferowanych przez naszą firmę Impregnacja Kamień.
Insekt-der Łukasz Jaworski insekt-der łukasz jaworski
Zlokalizowana w Piasecznie firma Insekt-der istnieje w branży od 8 lat. Pracują tam doświadczeni w zakresie systemu HACCP fachowcy. Teren działań obejmuje Warszawę i okolice.
INSO-TECH - Profesjonalne usługi DDD inso-tech zwalczaniw szkodników sanitarnych i magazynowych
INSO-TECH to firma zwalczająca szkodniki. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, poświadczone niejednym certyfikatem. Skutecznie zwalczamy szkodniki magazynowe i sanitarne. Przy pracy przestrzegamy zasad HACCP.
Instalator – Konserwator Paweł Torebko instalator – konserwator paweł torebko
Znajdująca się we Wrocławiu firma Instalator - Konserwator rozpoczęła działalność w 2006 roku. Twórca zakładu, Paweł Torebko zaangażował kompetentnych elektryków, ślusarzy. Oferta dedykowana jest firmom i klientom indywidualnym z Dolnego Śląska.
INSTALATORSTWO SANITARNE OGRZEWANIA I GAZOWE instalatorstwo sanitarne ogrzewania i gazowe
AG Instalacje Sanitarne C.O. i Gazowe istnieje od 1979 roku. Wykonujemy naprawy, wymianę i konserwację instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania i gazu. Prowadzimy konserwacje dla spółdzielni mieszkaniowych oraz firm.
Instalmont centralne ogrzewanie instalmont centralne ogrzewanie
Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie, ponieważ mamy szeroką wiedzę, długoletnie doświadczenie oraz używamy najnowocześniejszego jak i specjalistycznego sprzętu.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl