Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Nauka
BINGO! Szkolenie psów Łukasz Wacławski szkolenia dla psów
Chciałbyś polegać na swoim psie? To jest możliwe wystarczy, że oddasz go we właściwe ręce i poddasz profesjonalnej tresurze. Z nami Twój pies zmieni się na lepsze, a mimo to niczego nie będzie robił wbrew sobie.
BNS IT bns it
Firma szkoleniowo-doradcza BNS IT świadczy usługi na rzecz programistów oraz zespołów projektowych. Organizujemy szkolenia w Łodzi oraz Warszawie.
Bocian - profesjonalna opieka nad dziećmi bocian - profesjonalna opieka nad dziećmi
Od 7 lat zajmujemy się opieką nad dziećmi w wieku od 1,5 do 5 lat. Nasze „przedszkole" wyróżnia wielonarodowość naszych wychowanków. Grupa żłobkowa dla dzieci od 1,5 roku. Domowe jedzonko i atmosfera. "Tu się jada jak u mamy"
Body Language Institute Polska szkolenie negocjacje
Poszukujesz w Warszawie szkoleń z perswazji lub szkoleń z negocjacji dla swoich pracowników lub dla siebie? Odwiedź firmę Body Language Institute.
BONiZP szkolenia z zamówień, przetargów publicznych, wycena nieruchomości
Szeroka oferta szkoleń z Prawa Zamówień Publicznych dla Zamawiających i Wykonawców na terenie całej Polski. Wycena nieruchomości w Małopolsce.
bradburyschool.com bradburyschool.com
Wszystkie osoby poszukujące solidnej szkoły językowej zapraszamy do skorzystania z propozycji Bradbury English School. Mamy dwa oddziały: w Konstancinie-Jeziornej oraz Józefosławiu. Prowadzimy kursy indywidualne oraz grupowe.
British School Marlena Wiktorowicz kursy przygotowujące do matury
Nasza oferta to kursy językowe. Zapraszamy na naukę języka angielskiego, włoskiego, rosyjskiego, francuskiego, niemieckiego. Organizujemy kursy językowe na każdym poziomie zaawansowania. Nasze grupy liczą sobie od 4 do 7 osób.
BUDDY s.c. centrum nurkowe buddy s.c.
Centrum Nurkowe BUDDY s.c. jest pięciogwiazdkowym Centrum Nurkowym PADI, posiadającym certyfikat o numerze 32442. Siedziba szkoły nurkowania mieści się w Warszawie. Firma prowadzi kursy nurkowania w Polsce i poza jej granicami.
Business Language Trainings business language trainings
Business Language Trainings prowadzi szkolenia w zakresie biznesowego języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i polskiego dla firm.
CAESAR - Szkoła Języków Obcych język angielski w twoim domu lub w miejscu pracy, byliśmy pierwszą firma w lublinie z usługą dojazdu do domu lub firmy klienta
Szkoła nauki języka angielskiego Caesar oferuje angielski przez Skype i angielski z dojazdem w Lublinie i okolicach – wybierz najlepsze miejsce i termin nauki języka!
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl