Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Nauka
WSP im. J. Korczaka wydz. Nauk Humanistyczno-Społecznych w O studia i i ii stopnia na kierunkach:
Zainteresowanych uczelnią pedagogiczną w Olsztynie chcielibyśmy zarekomendować zapisanie się do Wyższej Szkoły Pedagogicznej. Jest to filia ogólnopolskiej sieci placówek edukacyjnych, gwarantuje ona swoim studentom bardzo dobre warunki nauczania.
WSP im. J. Korczaka wydz. Nauk Społeczno-Pedagogicznych w Ka studia w katowicach na kierunkach:
Zapraszamy na studia na Wydziale Nauk Społeczno-Pedagogicznych w Katowicach w Wyższej Szkole Pedagogicznej im. J. Korczaka.
WSP im. J. Korczaka Wydział Zamiejscowy w Szczecinie studia i i ii stopnia na kierunkach:
Jesteśmy szkołą zajmującą się kształceniem na różnych poziomach z zakresu pedagogiki. Jesteśmy w stanie zorganizować kształcenie na poziomie studiów I stopnia, II w systemie kształcenia na odległość, studiów podyplomowych, kursów i szkoleń różne...
WSP im. Janusza Korczaka w Warszawie studia pedagogiczne
Nasza uczelnia to doświadczeni wykładowcy, doskonale wyposażone pracownie i ambitni studenci, którzy kształcą się na takich kierunkach jak praca socjalna, pedagogika, polityka społeczna i pedagogika specjalna.
WSZ Kadry dla Europy wsz kadry dla europy
Wyższa Szkoła Zawodowa „Kadry dla Europy”, zlokalizowana w Poznaniu, funkcjonuje od 2005 roku. Oferta edukacyjna skierowana jest do osób, które chcą rozpocząć naukę na studiach licencjackich.
www.apaviation.pl www.apaviation.pl
Firma AP-Aviation Alojzy Bylok to certyfikowany ośrodek szkoleniowy dla pilotów śmigłowcowych. Jesteśmy autoryzowani przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Propagujemy bezpieczne latanie śmigłowcami, przykładając ogromną wagę do kwalifikacji pilotów.
www.esdanceacademy.pl www.esdanceacademy.pl
Open Class, czyli zajęcia otwarte ze stałymi instruktorami oraz z gośćmi z całej Polski, Hip Hop, Break Dance, Jazz i Balet to jedynie niektóre style taneczne, jakie oferuje warszawska szkoła tańca - East Side Dance Academy S.C.
www.kak.edu.pl www.kak.edu.pl
Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Krakowska Akademia Kosmetyczna. Zajmujemy się szkoleniami branży kosmetycznej, wellness lub studentów i absolwentów kierunków kosmetycznych.
www.kursybhpzielonagora.pl www.kursybhpzielonagora.pl
Ponad 700 przeprowadzonych szkoleń i 6000 przeszkolonych osób, zaufało nam 150 firm, a ponad 500 osób uzyskało uprawnienia UDT to wizerunek wiedzy i doświadczenia, jakie jest podstawą działania firmy AVIS z Zielonej Góry.
www.kuzniatrenerow.pl www.kuzniatrenerow.pl
W Nowym Targu znajduje się siedziba firmy Kuźnia Trenerów. Specjalizujemy się w kształceniu Trenerów Personalnych w filarze Basic, Medical, Functional, Sport, Dietetic i Motivation.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl