Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Nauka
www.esdanceacademy.pl www.esdanceacademy.pl
Open Class, czyli zajęcia otwarte ze stałymi instruktorami oraz z gośćmi z całej Polski, Hip Hop, Break Dance, Jazz i Balet to jedynie niektóre style taneczne, jakie oferuje warszawska szkoła tańca - East Side Dance Academy S.C.
www.kak.edu.pl www.kak.edu.pl
Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Krakowska Akademia Kosmetyczna. Zajmujemy się szkoleniami branży kosmetycznej, wellness lub studentów i absolwentów kierunków kosmetycznych.
www.kursybhpzielonagora.pl www.kursybhpzielonagora.pl
Ponad 700 przeprowadzonych szkoleń i 6000 przeszkolonych osób, zaufało nam 150 firm, a ponad 500 osób uzyskało uprawnienia UDT to wizerunek wiedzy i doświadczenia, jakie jest podstawą działania firmy AVIS z Zielonej Góry.
www.kuzniatrenerow.pl www.kuzniatrenerow.pl
W Nowym Targu znajduje się siedziba firmy Kuźnia Trenerów. Specjalizujemy się w kształceniu Trenerów Personalnych w filarze Basic, Medical, Functional, Sport, Dietetic i Motivation.
www.ledwojade.pl www.ledwojade.pl prawo jazdy warszawa
Ośrodek szkolenia przyszłych kierowców LEDWO JADĘ proponuje profesjonalne szkolenia teoretyczne i praktyczne w celu uzyskania prawa jazdy kategorii A i B. Biuro firmy znajduje się w Warszawie przy ul. Felińskiego 15.
www.mars.szczecin.pl www.mars.szczecin.pl
W Szczecinie od 1990 roku działa szkoła nauki jazdy Mars. Specjalizujemy się w szkoleniu kierowców w różnych kategoriach – motory, skutery, motocykle różnej wielkości jak również samochody osobowe.
www.montessori-magnolia.pl www.montessori-magnolia.pl
W Szczecinie znajduje się przedszkole Magnolia. Jest to profesjonalna placówka funkcjonująca zgodnie z Metodą Montessori. Pracują tu doświadczeni i sympatyczni nauczyciele.
www.niezapominajka.net.pl www.niezapominajka.net.pl
Przedszkole niepubliczne Niezapominajka w Warszawie to przedszkole integracyjne i językowe zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Zapewniamy kompleksową opiekę nad Twoim dzieckiem nawet do 20.00 - z nami jest ono w dobrych rękach!
www.plusik-minusik.pl www.plusik-minusik.pl
Jeśli Twoje dziecko jest nadpobudliwe, wykazuje zaburzenia zachowania, ma problemy z czytaniem, liczeniem, zapamiętywaniem, zapraszamy do kontaktu ze specjalistami z Instytutu Wspierania Rozwoju - Integracja sensoryczna dla dzieci w Gdyni i Gdańsku.
www.salio.eu www.salio.eu stadnina koni
Mieszkasz w Łodzi lub okolicach i chcesz aktywnie spędzić weekend lub zaszczepić pasję swoim dzieciom? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Klubu Jeździeckiego Salio w miejscowości Besiekierz Rudny, 20 km od Łodzi
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl