Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Nauka
Szkoła pływania Aligator nauka pływania dzieci
Uważasz, że przyda Ci się doskonalenie pływania? Jeśli tak, zapoznanie się z naszą działalnością to po prostu konieczność. Dlaczego warto uczęszczać do naszej szkoły pływania? Wystarczy wziąć pod uwagę, że zapewniamy treningi pod okiem wyczynowe...
Szkoła podstawowa PWN szkoła podstawowa
Prowadzimy prywatną, dwujęzyczną szkołę podstawową (grupa PWN) w Warszawie. Mamy jasny program nauczania nastawiony na wysoką efektywność. Rozwijamy w uczniach naturalne talenty. Proponujemy zajęcia z native speakerami języka angielskiego.
Szkoła policealna AS Edukacja szkoła policealna as edukacja
Szkoła dla dorosłych AS Edukacja oferuje szeroki wachlarz kierunków (także z darmowym czesnym) oraz kursów.
Szkoła Policealna Wektor bezpłatne szkoły policealne
Bezpłatne szkoły policealne z pisemną gwarancją braku kosztów. Kursy zawodowe i szkolenia biznesowe w Bydgoszczy. Wystarczy ukończenie szkoły średniej, gdyż nie wymagamy świadectwa maturalnego. Dyplom zawodowy nawet w 1,5 roku.
Szkoła Rekin kursy pływania
Szkoła Rekin oferuje zajęcia pływackie grupowe oraz indywidualne. Doświadczeni trenerzy ze Szkoły Rekin z powodzeniem pracują zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi. Zajęcia prowadzone są w małych grupach sprzyjających szybkiej nauce.
Szkoła Tańca Estilo szkoła tańca estilo
Przekonaj się ile radości daje taniec! W szczególności, kiedy uczysz się go od profesjonalistów, którzy bez problemu wprowadzają nas w ten niepospolity świat dźwięku i ruchu.
Szkoła tańca Step Up studio tańca step up
Szkoła tańca w Poznaniu zaprasza na kursy: -Taniec Towarzyski dla par -Salsa Cubana dla par -Salsa solo dla Pań -Latino dance dla Pań -Taniec dla Pań +40 -Lekcje prywatne dla Par przed ślubem -Taniec nowoczesny.
Szkoła Wizażu Stylab szkoła wizażu, kursy wizażu stylab w trójmieście
Laboratorium Stylu to renomowana szkoła wizażu w Trójmieście. Uczęszczając na nasze kursy poznasz tajniki robienia profesjonalnego makijażu oraz stylizacj
Szkoła Żeglarstwa Szekla Sp. z o.o. kurs sternika jachtowego
Szekla to profesjonalna szkoła żeglarstwa, której siedziba mieści się w Gdańsku. W ofercie znaleźć można między innymi kurs weekendowy lub wędrowny na jachtowego sternika morskiego oraz szkolenia manewrowe.
SZKOŁY I PRZEDSZKOLA PRO FUTURO SP. z o.o. prywatna szkoła podstawowa
W centrum działalności szkół PRO FUTURO znajduje się edukacja językowa na najwyższym poziomie. Funkcjonujemy jako zespół niepublicznych szkół dwujęzycznych (Szkoły Podstawowe + Gimnazjum). Na www.profuturo.edu.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl