Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Nauka
WSZ Kadry dla Europy wsz kadry dla europy
Wyższa Szkoła Zawodowa „Kadry dla Europy”, zlokalizowana w Poznaniu, funkcjonuje od 2005 roku. Oferta edukacyjna skierowana jest do osób, które chcą rozpocząć naukę na studiach licencjackich.
www.apaviation.pl www.apaviation.pl
Firma AP-Aviation Alojzy Bylok to certyfikowany ośrodek szkoleniowy dla pilotów śmigłowcowych. Jesteśmy autoryzowani przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Propagujemy bezpieczne latanie śmigłowcami, przykładając ogromną wagę do kwalifikacji pilotów.
www.esdanceacademy.pl www.esdanceacademy.pl
Open Class, czyli zajęcia otwarte ze stałymi instruktorami oraz z gośćmi z całej Polski, Hip Hop, Break Dance, Jazz i Balet to jedynie niektóre style taneczne, jakie oferuje warszawska szkoła tańca - East Side Dance Academy S.C.
www.kak.edu.pl www.kak.edu.pl
Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Krakowska Akademia Kosmetyczna. Zajmujemy się szkoleniami branży kosmetycznej, wellness lub studentów i absolwentów kierunków kosmetycznych.
www.kursybhpzielonagora.pl www.kursybhpzielonagora.pl
Ponad 700 przeprowadzonych szkoleń i 6000 przeszkolonych osób, zaufało nam 150 firm, a ponad 500 osób uzyskało uprawnienia UDT to wizerunek wiedzy i doświadczenia, jakie jest podstawą działania firmy AVIS z Zielonej Góry.
www.kuzniatrenerow.pl www.kuzniatrenerow.pl
W Nowym Targu znajduje się siedziba firmy Kuźnia Trenerów. Specjalizujemy się w kształceniu Trenerów Personalnych w filarze Basic, Medical, Functional, Sport, Dietetic i Motivation.
www.ledwojade.pl www.ledwojade.pl prawo jazdy warszawa
Ośrodek szkolenia przyszłych kierowców LEDWO JADĘ proponuje profesjonalne szkolenia teoretyczne i praktyczne w celu uzyskania prawa jazdy kategorii A i B. Biuro firmy znajduje się w Warszawie przy ul. Felińskiego 15.
www.mars.szczecin.pl www.mars.szczecin.pl
W Szczecinie od 1990 roku działa szkoła nauki jazdy Mars. Specjalizujemy się w szkoleniu kierowców w różnych kategoriach – motory, skutery, motocykle różnej wielkości jak również samochody osobowe.
www.niezapominajka.net.pl www.niezapominajka.net.pl
Przedszkole niepubliczne Niezapominajka w Warszawie to przedszkole integracyjne i językowe zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Zapewniamy kompleksową opiekę nad Twoim dzieckiem nawet do 20.00 - z nami jest ono w dobrych rękach!
www.plusik-minusik.pl www.plusik-minusik.pl
Jeśli Twoje dziecko jest nadpobudliwe, wykazuje zaburzenia zachowania, ma problemy z czytaniem, liczeniem, zapamiętywaniem, zapraszamy do kontaktu ze specjalistami z Instytutu Wspierania Rozwoju - Integracja sensoryczna dla dzieci w Gdyni i Gdańsku.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl