Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Nauka
Altkom Akademia S.A. szkolenia otwarte – realizowane według standardowych programów szkoleniowych
Altkom Akademia to firma działająca w polskiej branży edukacyjnej od ponad 21 lat. Jej oferta obejmuje kilkaset różnych szkoleń, w tym między innymi w zarządzaniu, sprzedaży, IT, księgowości, umiejętnościach miękkich.
ALX Sp. z o.o. szkolenia
Różnego rodzaju szkolenia, w tym nauka programowania, znajdziesz w firmie Alx. Bogate zaplecze akademickie jest u nas połączone z doświadczeniem praktycznym. Program naszych kursów jest dopasowany do realiów rynkowych.
Amb training szkolenia
Wizytówka internetowa firmy szkoleniowej z Poznania, stolicy województwa Wielkopolskiego. Oferujemy edukację z zakresu przygotowania podejścia do klienta oraz kursy dla kadr zarządzających. .
Ambit Centrum Edukacyjne ambit
Szkoła językowa Ambit prosperuje od 2002 roku. Od tego czasu stała się największą tego typu placówką w Trójmieście. Kształcą się w niej zarówno osoby indywidualne, jak i pracownicy firm.
AMBIT Licznerski i Walder ambit
Mające mnóstwo placówek na obszarze Trójmiasta Ambit Business Training Centre funkcjonuje od 2002 roku. Zatrudnia wysoko wykwalifikowanych lektorów polskich oraz zagranicznych. Obszar działania mieści miasta całej Polski.
ANACCO – Sebastian Trzaska anacco – sebastian trzaska
Anacco jest firmą szkoleniowo doradczą proponującą kompleksowy zakres szkoleń biznesowych i interpersonalnych.
Angielski Siedlce Euroschool angielski siedlce euroschool
Nasza szkoła językowa jest po prostu gwarancją skuteczności. Gdyby było inaczej, nie utrzymalibyśmy się na rynku przez 23 lata.
Angielski Wieliszew angielski wieliszew
Problemy z nauczeniem się angielskiego? Wypatrują Państwo korepetytora dla potomka, nastolatka lub też dla osoby dorosłej?
Angloville Sp. z o. o. Sp. K. angloville sp. z o. o. sp. k.
Zapewniamy naszym klientom profesjonalne podejście oraz atrakcyjne ceny naszych usług. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej szkoły.
Anna i Aleksander Linek tłumaczenia zwykłe
Firma „linek-tlumaczenia.pl” oferuje swoim klientom tłumaczenia pisemne oraz ustne zwykłe, a także przysięgłe z języka angielskiego i na ten język. Doświadczeni tłumacze działają na rynku od 1987 roku i świadczą usługi najwyższej jakości.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl