Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Nauka
Edu Bears Sp. z o.o. Sp. k. angielski dla 2 latka
Zależy Ci na tym, żeby Twoje dziecko jak najszybciej zaczęło uczyć się angielskiego? Dokładnie, chodzi Ci o angielski dla 2 latka? W takiej sytuacji zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.
Edu Talent - pomoc w pisaniu prac edu talent - pomoc w pisaniu prac
Oferowane przez nasze przedsiębiorstwo pisanie prac dyplomowych to usługa, na którą warto się zdecydować.
Edu-online24.pl Udzielanie Korepetycjie Online edu-online24.pl udzielanie korepetycjie online
Lekcji udzielam od ponad 20 lat, z przerwami związanymi z pobytem za granicą. Jestem również egzaminatorem OKE z zakresu: matematyki, elektrotechniki, mechatroniki i języka angielskiego.
Eduexpert Szkolenia Kadrowo Płacowe eduexpert szkolenia kadrowo płacowe
Nasza spółka specjalizuje się w realizowaniu profesjonalnych usług zespolonych ze szkoleniami dla firm i instytucji połączonych z funkcjonowaniem firmy czy prawem gospodarczym.
Edukacja Polska Sp. z o.o. edukacja polska sp. z o.o.
Matura News to magazyn dla maturzystów wydawnictwa Edukacja Polska Sp. z o.o. Miesięcznik, który można zamówić bezpłatnie przez Internet, ukazuje się od 2011 roku. Stworzono go z myślą o osobach, które przygotowują się do egzaminu maturalnego.
Eduko Wyposażenie Szkół eduko wyposażenie szkół
Eduko to firma i sklep internetowy, w którym nabyć można przyszłościowe pomoce naukowe, szkolne i edukacyjne do szkół, przedszkoli i na uczelnie.
Edulab - Dorota Kostowska ekspert od webinarów
Zapraszam firmy oraz jednostki pozarządowe do skorzystania z mojej oferty związanej z przygotowaniem ekspertów do wystąpień publicznych. Oferta obejmuje kursy wystąpienia publiczne. Ale sztuka autoprezentacji jest jedynie jedną z moich specjalności.
Edumedical Aldona Staniszewska-Mańczak edumedical aldona staniszewska-mańczak
Medycyna jest dziedziną wiedzy, w której nieustannie należy podnosić swoje kwalifikacje. My Ci w tym pomożemy! Od ponad pięciu lat prowadzimy profesjonalne kursy dla lekarzy oraz lekarzy stomatologów, poświęcone różnym aspektom ich pracy.
Edutop Sylwia Florek edutop sylwia florek
Oferujemy pomoce dydaktyczne i edukacyjne w szerokiej ofercie : plansze do biologii,modele anatomiczne,mikroskopy,preparaty,lupy,plansze do przyrody,foliogramy,kompasy,plansze do chemii. dygestoria, modele chemiczne,odczynniki chemiczne itp.
Effect Group sp. z o.o. szkolenia intrastat | logistyka | produkcja | interpersonalne
Firma szkoleniowa Effect Group zaprasza na szkolenia logistyczne m.in. zarządzanie zapasami, gospodarka magazynowa, intrastat, zarządzanie łańcuchem dostaw, negocjacje zakupowe, transport i spedycja,zmiany w prawie celnym. Zapraszamy!
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl